دکوراسیون منزل, کمد

نکات حرفه ای برای سازماندهی کمد لباس

کمد لباس

چطور کمد لباس های خود را مرتب کنیم؟

بخش زیادی از وسایل خانه ما را لباس ها تشکیل می دهند. بنابر این نیاز است تا فضای مناسبی برای جمع آوری و قرار دادن آن ها در نظر بگیریم. بهترین و معروف ترین راه کار، یک کمد لباس جذاب و زیبا است. حالا می توانید با رعایت نکاتی مهم کمد لباس خود را مرتب تر از قبل کنید. اگر شما هم با این چالش بر خورده اید با ما همراه باشید.

قدم دوم

حالا که این موارد را دور ریختید یا اهدا کردید، ذهنتان برای سازماندهی باقی لباس ها باز تر است. خب گردگیری و گرفتن گرد و غبار هم که یک مرحله مسلم است. احتمالا نقاط دور از دسترسی وجود دارند که خیلی کثیف شده اند. حالا سعی کنید آویز های مناسبی را انتخاب کنید. معمولا آویز های فلزی برای ایست لباس مناسب نیستند. ترجیح ما آویز های پلاستیکی و یا چوبی است. این آویز ها لباس را خوش ایست تر نگه می دارند و آن را از ریخت نمی اندازند.

قدم اول مرتب سازی کمد لباس

از نظر اسکات، مدیر طراحی کمد های کالیفرنیا قدم اول این است که تمام لباس ها را بیرون بیاورید و آن ها را به چهار دسته تقسیم کنید. دسته اول لباس هایی است که معمولا می پوشید. دسته بعدی لباس هایی است که ممکن است چند بار بپوشید یا در مناسبت های مختلف استفاده کنید. دسته سوم لباس هایی است که هرگز نمی پوشید و در آخر لباس هایی که به طور فصلی می پوشید. سعی کنید صادقانه پیش بروید و غنیمت نکنید.نکته بعدی آن است که لباس هایی که نیاز ندارید را اهدا کنید. می توانید آن ها را برای خیریه های مختلف کنار بگذارید.کار آسانی نیست اما از این سخت تر هم می شود و نیاز است تا هر چه که فکر می کنید فقط دست و پا گیر است را دور بریزید.

قدم سوم

گام بعدی راجع به لباس های فصلی است. سعی کنید کاورهایی با رنگ های مشخص داشته باشید. مثلا می توانید لباس های پاییزی را در کاوری نارنجی رنگ قرار دهید. و بعد کاور ها را در مکان مناسبی قرار دهید که هم دور از دید باشد و هم دسترسی به آن زیاد سخت نباشد.

دقت کنید لباس های فصلی را قبل از جمع کردن بشویید تا کثیف و بدبو نباشند. اما از طرفی دقت کنید که لباس ها کاملا خشک باشند. لباس خیس کپک می زند و خراب می شود.

قدم چهارم

گام بعدی این است که لباس ها را دسته بندی کنید. اگر فضای کافی دارید می توانید مثلا پیرهن ها را جدا کنید یا دامن ها و شلوار ها را در یک بخش بگذارید. البته این مسئله تا قدر زیادی سلیقه ای است. ممکن است شما دوست داشته باشید لباس ها را بر اساس رنگشان دسته بندی کنید.حالا شما یک اتاق مرتب و سازماندهی شده دارید. به راحتی می توانید به هر کدام از لباس های خود دسترسی پیدا کنید و در کمد خودتان احساس راحتی کنید.

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد

برای مشاهده و خرید انواع مدل های کمد لباس اینجا کلیک کنید

جاکفشى هیراد مدل H102

۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان

جاکفشى هیراد مدل H102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

جاکفشی هیراد مدل H101

۳,۳۴۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی هیراد مدل H101 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. این محصول،عمیق و جاداراست .همچنین دارای استحکام و کیفیت بینظیری است.

جاکفشی هیراد مدل H103

۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی هیراد مدل H103 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. این محصول،عمیق و جاداراست .همچنین دارای استحکام و کیفیت بینظیری است.

جاکفشی هیراد مدل H104

۲,۸۲۰,۰۰۰ تومان

جاکفشی هیراد مدل H104 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

جاکفشی هیراد مدل H105

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی درختی هیراد مدل H105 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. برای نگهداری از کفش ها فضای زیادی لازم نیست اگر از جاکفشی های درختی هیرادکالا استفاده نمایید.

کمد لباس هیراد کد L106

۵,۰۷۰,۰۰۰ تومان
همه ما می دانیم که زیبایی در سادگیست.کمد لباس هیراد مدل L106 با طراحی مینیمال و ترکیب رنگی یکدست به همین منظور برای شما طراحی و تولید می شود. کمد لباس هیراد مدل L106 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس و یک قفسه مجزا می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.

کمد لباس هیراد مدل L100

۶,۱۳۰,۰۰۰ تومان ۵,۴۹۹,۰۰۰ تومان

کمد لباس هیراد مدل L100 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L101

۵,۲۴۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L101 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L102

۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کمد لباس هیراد مدل L102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L103

۴,۳۶۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L103 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L104

۳,۵۴۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L104 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود برای مثال اگر در خانه قدیمی زندگی می کنید ممکن است اتاق خواب شما از مساحت کمی برخوردار باشد و با مشکل فضا روبرو باشید که در این شرایط استفاده از کمد مناسب برای ذخیره وسایل مورد نیازتان اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند.

کمد لباس هیراد مدل L105

۴,۵۷۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L105 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس،کشو،کمد و قفسه های درب دار می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید