دکوراسیون منزل, کمد

خرید کمدلباس و نکات حرفه ای برای سازماندهی کمد لباس

کمد لباس

چطور کمد لباس های خود را مرتب کنیم؟

بخش زیادی از وسایل خانه ما را لباس ها تشکیل می دهند.
بنابر این نیاز است تا فضای مناسبی برای جمع آوری و قرار دادن آن ها در نظر بگیریم.
بهترین و معروف ترین راه کار، خرید کمدلباس جذاب و زیبا است. حالا می توانید با رعایت نکاتی مهم کمد لباس خود را مرتب تر از قبل کنید.

قدم دوم

حالا که این موارد را دور ریختید یا اهدا کردید، ذهنتان برای سازماندهی باقی لباس ها باز تر است. خب گردگیری و گرفتن گرد و غبار هم که یک مرحله مسلم است. احتمالا نقاط دور از دسترسی وجود دارند که خیلی کثیف شده اند. حالا سعی کنید آویز های مناسبی را انتخاب کنید. معمولا آویز های فلزی برای ایست لباس مناسب نیستند. ترجیح ما آویز های پلاستیکی و یا چوبی است. این آویز ها لباس را خوش ایست تر نگه می دارند و آن را از ریخت نمی اندازند.

خرید کمدلباس، قدم اول مرتب سازی کمد لباس

بهترین راه برای خرید کمدلباس ، این است که تمام لباس ها را بیرون بیاورید وسپس آن ها را به چهار دسته تقسیم کنید.

دسته بندی

دسته اول لباس هایی است که معمولا می پوشید.

و دسته بعدی لباس هایی است که در مناسبت های مختلف استفاده کنید.

ودسته سوم لباس هایی است که هرگز نمی پوشید.

و در آخر لباس هایی که به طور فصلی می پوشید.

نکته

یک راه خوب این  است که لباس هایی که نیاز ندارید را اهدا کنید. می توانید آن ها را برای خیریه های مختلف کنار بگذارید.

قدم سوم

گام بعدی راجع به لباس های فصلی است.

سعی کنید کاورهایی با رنگ های مشخص داشته باشید. مثلا می توانید لباس های پاییزی را در کاوری نارنجی رنگ قرار دهید. و بعد کاور ها را در مکان مناسبی قرار دهید که هم دور از دید باشد و هم دسترسی به آن زیاد سخت نباشد.

قدم چهارم

گام بعدی این است که لباس ها را دسته بندی کنید.

اگر فضای کافی دارید می توانید مثلا پیرهن ها را جدا کنید

یا دامن ها و شلوار ها را در یک بخش بگذارید. البته این مسئله تا قدر زیادی سلیقه ای است.

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد

برای مشاهده و خرید انواع مدل های کمد لباس اینجا کلیک کنید

جاکفشى هیراد مدل H102

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

جاکفشى هیراد مدل H102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

جاکفشی هیراد مدل H101

۳,۸۸۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی هیراد مدل H101 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. این محصول،عمیق و جاداراست .همچنین دارای استحکام و کیفیت بینظیری است.

جاکفشی هیراد مدل H103

۳,۳۱۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی هیراد مدل H103 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. این محصول،عمیق و جاداراست .همچنین دارای استحکام و کیفیت بینظیری است.

جاکفشی هیراد مدل H104

۳,۲۷۰,۰۰۰ تومان

جاکفشی هیراد مدل H104 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

جاکفشی هیراد مدل H105

۲,۲۷۰,۰۰۰ تومان
جاکفشی درختی هیراد مدل H105 با ظاهری ساده و زیبا،کارآمد و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد. برای نگهداری از کفش ها فضای زیادی لازم نیست اگر از جاکفشی های درختی هیرادکالا استفاده نمایید.

کمد لباس هیراد کد L106

۵,۹۲۰,۰۰۰ تومان
همه ما می دانیم که زیبایی در سادگیست.کمد لباس هیراد مدل L106 با طراحی مینیمال و ترکیب رنگی یکدست به همین منظور برای شما طراحی و تولید می شود. کمد لباس هیراد مدل L106 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس و یک قفسه مجزا می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.

کمد لباس هیراد مدل L100

تومان - تومان

کمد لباس هیراد مدل L100 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L101

۶,۲۲۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L101 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L102

۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کمد لباس هیراد مدل L102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L103

۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L103 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L104

۴,۴۶۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L104 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود برای مثال اگر در خانه قدیمی زندگی می کنید ممکن است اتاق خواب شما از مساحت کمی برخوردار باشد و با مشکل فضا روبرو باشید که در این شرایط استفاده از کمد مناسب برای ذخیره وسایل مورد نیازتان اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند.

کمد لباس هیراد مدل L105

۵,۶۷۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L105 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس،کشو،کمد و قفسه های درب دار می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید