دکوراسیون منزل, کمد, کنسول

با میز کنسول خود چه کنیم؟

کنسول

با میز کنسول خود چه کنیم؟

 

مدل های مختلف میز کنسول معمولا در ورودی خانه ها قرار می گیرند و بیشتر عملکرد تزیینی دارند. اما شما می توانید بهترین استفاده را از این میز ها بکنید تا فضایی دلنشین تر بسازید و کاربرد های میز را افزایش دهید. در این نوشتار نیز تلاش ما این است که این کاربرد ها را گوشزد کنیم و چند ایده برای دکور میز کنسول ارائه دهیم. امیدواریم که این ایده ها برای شما کارآمد باشد و از آن ها در راستای دکور یک خانه جذاب و زیبا استفاده کنید.

 

با آینه ست کنید.

 

وجود یک آینه نزدیک در ورودی گزینه خوبی است تا هنگام خروج به خودمان نگاهی بیندازیم. پس چه بهتر که آینه را در کنار میز کنسول قرار دهیم.

 

کنسول

تقارن

می توانید اشیایی که روی میز قرار می دهید را متقارن انتخاب کنید تا فضای شما به تعادل برسد.

 

کنسول

کنسول

کنسول

 

در راستای همین تقارن می توانید دو طرف میز را با صندلی بپوشانید.

 

کنسول

 

می توانید از فضای زیر میز استفاده کنید و اشیای دکوری را در آن قرار دهید.

 

کنسول

 

به نظر می رسد استفاده از اشکال هندسی مختلف به جذابیت اتاق شما کمک می کند.

 

کنسول

 

می توانید صندلی های کوچک یا چهارپایه ها را زیر میز جای دهید.

 

کنسول

 

خودتان را اسیر میز های کنسول سنتی نکنید. چه اشکالی دارد اگر میز کنسول شما کشو یا کمد داشته باشد؟

 

کنسول

 

مثلا در این یکی تصویر میز کنسول با فضای خانه ست شده و بسیار زیبا و مناسب است.

 

کنسول

 

یا این یکی میز با کشوهایی که دارد می تواند جایگاه بسیار خوبی برای قرار دادن وسایل کوچک مانند کیف پول و کلید و مانند آن باشد.

 

کنسول

 

برای راهرو های باریک می توانید از میز های کم عمق تر استفاده کنید. این کار باعث می شود که راهروتان شلوغ نشود اما شیک و جذاب باشد. در عین حال اگر میز کنسول مناسبی انتخاب کنید می توانید وسایل دم دستی خود را در این میز جمع کنید.

 

کنسول

 

تا این جا از ورودی حرف زدیم. اگر راهروی مناسبی به عنوان ورودی خانه ندارید، اصلا نگران نشوید می توانید کنسول خود را به اتاق نشیمن بیاورید و آن را متناسب با اتاق نشیمن خود دکور کنید.

 

کنسول

 

اگر به نظرتان میز کم ارتفاعی دارید می توانید از اشیای بلندتری بر روی آن استفاده کنید تا ارتفاع کم میز را بپوشاند.

 

کنسول

 

می توانید با گذاشتن یک میز کنسول به دیوار اتاق جلا بدهید.

 

کنسول

 

حتما در بین عکس ها تا کنون دیده اید که بالای بسیاری از میز های کنسول نقاشی و عکس گذاشته شده. در کل می توانید از میز کنسول به عنوان پایه یک اثر هنری استفاده کنید.

 

کنسول

 

می توانید جنس میز کنسول و اشیای روی آن را یکسان انتخاب کنید. از این طریق جذابیت خاصی به اتاق می بخشید.

 

کنسول

 

اگر یک میز خاص را انتخاب کنید می توانید ایده های جدید بگیرید. مثلا این میز آسیایی می تواند، بستر خوبی برای عناصر آسیایی باشد.

 

کنسول

 

اگر قمستی از سالن شما بزرگ تر است، میز کنسول را دقیقا در همان نقطه قرار دهید. این کار باعث می شود تا اندازه راهروی شما استاندارد به نظر برسد.

 

کنسول

 

 

کنسول

 

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع میز های کنسول متنوع و با کیفیت اینجا کلیک کنید

کنسول هیراد مدل B100

۳,۲۱۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B100 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B101

۳,۶۷۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B101 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B102

۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B103

۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B103 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و با سبک طراحی مدرن مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا محل کار بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون می اشد.

کنسول هیراد مدل B104

۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B104 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B105

۵,۲۰۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B105 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B106

۴,۸۲۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B106 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل و یا محیط کاری بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون مدرن می باشد.

کنسول هیراد مدل B107

۴,۱۹۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B107 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B108

۱۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B108 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B109

۵,۱۸۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B109 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل D1

۳,۴۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل D1 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید