دکوراسیون منزل, کمد, کنسول

خرید کنسول ، با میز کنسول خود چه کنیم؟

کنسول

با میز کنسول خود چه کنیم؟

 

مدل های مختلف در زمان خرید کنسول وجود دارند که معمولا در ورودی خانه ها قرار می گیرند و بیشتر عملکرد تزیینی دارند. اما شما می توانید بهترین استفاده را از این میز ها بکنید تا فضایی دلنشین تر بسازید و کاربرد های میز را افزایش دهید. در این نوشتار نیز تلاش ما این است که این کاربرد ها را گوشزد کنیم و چند ایده برای دکور میز کنسول ارائه دهیم. امیدواریم که این ایده ها برای شما کارآمد باشد و از آن ها در راستای دکور یک خانه جذاب و زیبا و خرید کنسول استفاده کنید.

 

با آینه ست کنید.

 

وجود یک آینه نزدیک در ورودی گزینه خوبی است تا هنگام خروج به خودمان نگاهی بیندازیم. پس چه بهتر که موقع خرید کنسول، آینه را فراموش نکنیم.

 

کنسول

تقارن

می توانید در زمان خرید کنسول، اشیایی که روی میز قرار می دهید را متقارن انتخاب کنید تا فضای شما به تعادل برسد.

 

کنسول

کنسول

کنسول

 

پس در راستای همین تقارن می توانید در هنگام خرید کنسول و دکور آن ، دو طرف میز را با صندلی بپوشانید.

 

کنسول

 

یکی دیگر از آیتم های که در زمان خرید کنسول می توانید از آن بهره ببرید این است که از فضای زیر میز استفاده کنید و اشیای دکوری را در آن قرار دهید.

 

کنسول

 

به نظر می رسد استفاده از اشکال هندسی مختلف موقع خرید کنسول به جذابیت اتاق شما کمک می کند.

 

کنسول

 

می توانید صندلی های کوچک یا چهارپایه هم موقع خرید کنسول تهیه کنید سپس زیر میز جای دهید.

 

کنسول

 

خودتان را اسیر خرید کنسول سنتی نکنید. چه اشکالی دارد اگر میز کنسول شما کشو یا کمد داشته باشد؟

 

کنسول

 

مثلا در این یکی تصویر می بینید که در زمان اناخاب و خرید کنسول دقت شده و با فضای خانه ست شده و بسیار زیبا و مناسب است.

 

کنسول

 

یا این یکی میز با کشوهایی که دارد می تواند جایگاه بسیار خوبی برای قرار دادن وسایل کوچک مانند کیف پول و کلید و مانند آن باشد.

 

کنسول

 

برای راهرو های باریک می توانید از میز های کم عمق تر استفاده کنید. این کار باعث می شود که راهروتان شلوغ نشود اما شیک و جذاب باشد. در عین حال اگر موقع خرید کنسول نوع مناسبی تهیه کنید. می توانید وسایل دم دستی خود را در این میز جمع کنید.

 

کنسول

 

 

خرید میز کنسول برای سایر قسمت های خانه

تا این جا از ورودی حرف زدیم. اگر راهروی مناسبی به عنوان ورودی خانه ندارید، اصلا نگران نشوید می توانید کنسول خود را به اتاق نشیمن بیاورید و خرید کنسول را متناسب با اتاق نشیمن خود انجام دهید.

 

کنسول

 

یا اگر به نظرتان میز کم ارتفاعی دارید می توانید از اشیای بلندتری بر روی آن استفاده کنید تا ارتفاع کم میز را بپوشاند.

 

کنسول

 

در نتیجه می توانید با خرید کنسول به دیوار اتاق جلا بدهید.

 

کنسول

 

حتما در بین عکس ها تا کنون دیده اید که بالای بسیاری از میز های کنسول نقاشی و عکس گذاشته شده. پس می توانید از میز کنسول به عنوان پایه یک اثر هنری استفاده کنید.

 

کنسول

 

می توانید جنس میز کنسول و اشیای روی آن را یکسان انتخاب کنید.در نتیجه جذابیت خاصی به اتاق می بخشید.

 

کنسول

 

اگر یک میز خاص را انتخاب کنید می توانید ایده های جدید بگیرید. مثلا این میز آسیایی می تواند، بستر خوبی برای عناصر آسیایی باشد.همراه با خرید کنسول خرید اشیاء آسیایی فراموش نشود.

 

کنسول

 

اگر قمستی از سالن شما بزرگ تر است، خرید کنسول را دقیقا برای همان نقطه انجام دهید. زیرا این کار باعث می شود تا اندازه راهروی شما استاندارد به نظر برسد.

 

کنسول

 

 

کنسول

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و خرید کنسول متنوع و با کیفیت اینجا کلیک کنید

کنسول هیراد مدل B101

۴,۴۴۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B101 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B102

۴,۲۴۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B103

۴,۷۶۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B103 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و با سبک طراحی مدرن مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا محل کار بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون می اشد.

کنسول هیراد مدل B104

۵,۲۷۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B104 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B105

۶,۰۳۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B105 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B106

۵,۷۲۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B106 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل و یا محیط کاری بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون مدرن می باشد.

کنسول هیراد مدل B107

۵,۰۸۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B107 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B108

۱۷,۷۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B108 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B109

۶,۲۳۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل B109 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کنسول هیراد مدل B114

۴,۰۵۰,۰۰۰ تومان

کنسول هیراد مدل D1 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید