دکوراسیون اداری, صندلی کانتر و پذیرش

کدام صندلی کانتر را بخریم؟

صندلی کانتر

کدام صندلی کانتر را بخریم؟

در خانه های مدرن و امروزی میز کانتر یا همان میز پیشخوان یکی از ارکان اصلی آشپزخانه محسوب می شود و هر میز کانتر نیاز به صندلی کانتر نیز دارد. در این متن به شما کمک می کنیم تا صندلی کانتر مناسب آشپزخانه خود را انتخاب و تهیه کنید. پس با ما همراه باشید.

قد صندلی

اولین قدم این است که قد صندلی کانتر را اندازه بگیرید تا زمانی که فرد بر روی صندلی می نشیند ارتفاع مناسبی نسبت به میز داشته باشد.

فاصله کف تا زیر پیشخوان را اندازه بگیرید. از این اندازه حدود بیست و پنج سانتی متر را کم کنید. عدد به دست آمده، اندازه مناسب صندلی کانتر است.

 

کانتر

 

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت صندلی بار و صندلی کانتر در چیست؟ مهم ترین تفاوت این دو در ارتفاع آن ها است. صندلی بار معمولا چند سانت از این مدل صندلی بلندتر است.

 

کانتر

 

 

چند ویژگی صندلی کانتر

در حین خرید صندلی کانتر بد نیست به چند ویژگی آن توجه کنید.

اولین مورد قابلیت تنظیم ارتفاع است. این ویژگی به شما کمک بسیاری می کند تا از آن در مواقع مختلف استفاده کنید. مثلا اگر منزل خود را عوض کردید از بابت صندلی کانتر خود نگران نخواهید بود.

مورد بعدی چرخش صندلی است. اگر صندلی بتواند به همه جهات بچرخد بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.

بعضی صندلی های کانتر پشتی های بلندی دارند. اگر بر روی کانتر غذا می خورید، پشتی گزینه خوبی است تا خسته نشوید.

همین طور زیرپایی نیز یکی از آپشن های راحتی در یک صندلی کانتری است.

 

کانتر

 

دقت کنید تا چهارپایه ها یا صندلی های شما اندازه مناسبی نسبت به میز کانتر داشته باشند تا در مواقع استفاده، رفت و آمد راحت باشد و در زمانی که استفاده نمی شوند زیر میز جای بگیرند.

 

 

کانتر

 

نمونه هایی با رویه چوبی از موارد محبوب امروزی است.

 

 

کانتر

 

چهارپایه های فلزی نیز از موارد مستحکم و قوی هستند که می توانند با فضای آشپزخانه شما به خوبی ست شوند. اما باید در نظر گرفت که این مدل از صندلی ها پشتی ندارند.

 

 

کانتر

دیگر نکات

حتما دقت کنید که صندلی کانتر شما چه میزان استحکام دارد. الزاما هر صندلی سنگینی قوی تر نیست. پس در این باره دقت بسیار به خرج دهید.

بهتر است که زیر پایه های صندلی پد های پلاستیکی تعبیه شده باشد تا کف اتاق شما آسیب نبیند.

اگر در منزل فضای کمی دارید، پیشنهاد ما به شما دو گزینه است. می توانید از چهارپایه های بدون پشتی استفاده کنید که هم کوچکند و هم در زیر میز جای می گیرند. همین طور می توانید در صورت لزوم کاربری صندلی را تغییر دهید و به بخش دیگری از خانه منتقل کنید. و یا از صندلی های چرخان استفاده کنید که این صندلی ها نیز می توانند کاربرد های متفاوتی داشته باشند.

و نکته آخر آن که از ست کردن آشپزخانه و صندلی کانتر غافل نشوید. پیشنهاد ما این است که دو رنگ مکمل را انتخاب کنید تا هر دو به چشم بیایند و یک ترکیب زیبا بسازند.

 

کانتر

 

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع صندلی کانتر های زیبا و خلاقانه اینجا کلیک کنید

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید