جلو مبلی و عسلی, جلو مبلی و عسلی, دکوراسیون اداری, دکوراسیون منزل, میز

فضای خالی اتاقتو با جلومبلی پرکن!

جلو مبلی

جلو مبلی

چطور جلو مبلی مناسب خود را انتخاب کنیم؟

جلو مبلی به میز های تقریبا بزرگی گفته می شود که جلوی مبلمان و کاناپه ها قرار می گیرند. این میز ها کاربرد های متنوعی دارند و همین طور عضو مهمی در خانه های مدرن محسوب می شوند. پس اگر قصد انتخاب و خرید جلو مبلی دارید،‌ می توانید این نوشتار را تا انتها بخوانید و با معیار های انتخاب جلو مبلی آشنا شوید.

کاربرد

قبل از هر چیز فکر کنید که می خواهید از جلو مبلی برای چه هدفی استفاده کنید؟ در واقع به فضای خود توجه کنید و جلو مبلی مناسب فضای مد نظر را بیابید.

نکات و ویژگی ها

اگر اتاق بزرگی دارید و جلو مبلی شما نیز به اندازه کافی بزرگ است باید فضای اطراف را با اشیای کافی پر کنید. مثلا می توانید از صندلی های عثمانی استفاده کنید. توجه کنید که یک جفت صندلی را استفاده کنید تا فضا به خوبی پر شود.

تصور کنید که فضای ما بین مبل ها زیاد است، در این صورت می توانید به جای یک میز بزرگ از دو میز استفاده کنید. مثلا این نمونه یک میز کوچک تر دارد که داخل دیگری می شود. پس این امکان را به شما می دهد که در صورت لزوم دو میز را جدای از هم بگذارید و یا این که میز کوچک تر را زیر میز بزرگ تر جای بدهید.

میز های لبه دار موارد جالبی هستند. اگر نگران ریختن نوشیدنی هستید یا در کل خوراکی روی جلو مبلی سرو می کنید، این دسته از جلو مبلی ها انتخاب های مناسبی هستند.

معمولا جلو مبلی ها توجه افراد را به خود جلب می کنند. اگر نمی خواهید توجه افراد به میز ها جلب شود و دیگر اجزای اتاق به چشم بیایند می توانید از میز های شیشه ای استفاده کنید. در این صورت میز جلوی مبل با دیگر اجزای خانه ترکیب می شود و کمتر به چشم می آید.

اگر همین میز های شیشه ای را با پایه های فلزی ترکیب کنید،‌ گزینه بسیار خوبی برای باز نشان دادن فضای خانه هستند. به علاوه اگر دوست داشته باشید تا فرش اتاق دیده شود،‌ باز هم پیشنهاد ما میز های شیشه ای هست.

گاهی ممکن است نیاز داشته باشید وسایل خود را زیر میز جلوی مبل جمع کنید. دسته ای از میز ها به این منظور ساخته می شوند و بسیار کاربردی و جذاب هستند.

اگر به میز های مربع شکل علاقه مندید، توجه کنید تا فضای کافی را به نسبت مبل ها داشته باشند تا رفت و آمد راه اتفاق بیفتد. خصوصا اگر در منزل کودک دارید.

میز های روکش شده نیز می توانند انتخاب های خوبی باشند. سعی کنید پارچه مناسبی را انتخاب کنید تا اگر کثیف شد، بتوانید به راحتی تمیزش کنید.

جلو مبلی های گرد گزینه های خوبی برای اتاقی است که تعداد صندلی ها و مبلمان اطرافش زیاد است.

می توانید یک شیء قدیمی را تبدیل به جلو مبلی کنید.

میز های چوبی می توانند گزینه های خاص و جذابی باشند.

گاهی وقت ها نیز لازم است تا ارتفاع میز کمی از حد معمول کمتر باشد تا ترکیب مبلمان و دیوار به خوبی به چشم بیاید.

برای مشاهده و تهیه انواع جلو مبلی های زیبا و خلاقانه اینجا بر روی لینک زیر کلیک کنید

جلو مبلی

خرید جلو مبلی مناسب

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و... بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

میز عسلی هیراد مدل A100

۱,۶۸۰,۰۰۰ تومان
میز عسلی هیراد مدل A100 با طراحی مدرن و مناسب برای کنار مبل در دکوراسیون منزل و محل کار می باشد و با توجه به طراحی آن می توانید برای انواع دکوراسیون استفاده کنید .

میز عسلی هیراد مدل A103

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
میز عسلی هیراد مدل A103 با طراحی کلاسیک و پایه های خراطی و جنس تماما چوبی مناسب برای کنار مبل در دکوراسیون منزل و محل کار می باشد و با توجه به طراحی آن می توانید برای انواع دکوراسیون استفاده کنید.
Shop the Latest

Get a Little Closer

There are many variations of passages of lorem ipsum available
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید