صندلی, دکوراسیون منزل, صندلی گهواره ای

خرید صندلی گهواره ای، به خونه ات هیجان اضافه کن

صندلی گهواره ای

خرید صندلی گهواره ای در طرح های متنوع

هر زمان که حرف از خرید صندلی گهواره ای می شود به یاد خانه های کلاسیک و پر تجمل می افتیم که صندلی گهواره ای کلاسیکی کنار شومینه اش قرار گرفته تا مادر بزرگ بر روی آن بنشیند و بافتنی ببافد. اما حقیقت این است که این صندلی انواع مختلف و زیبایی دارد و می توان این صندلی ها را در جای جای خانه گذاشت و استفاده کرد. در این نوشتار چند مدل از این صندلی ها را با شما به اشتراک می گذاریم. پس حتما با ما همراه باشید.

صندلی مدرن

با یکی از جذاب ترین صندلی های گهواره ای را به عنوان اولین نمونه می بینیم. این صندلی علاوه بر طراحی زیبا و مدرنی که دارد،‌ امتیاز مهمی دارد و آن این که دو نفره است و می توانید در کنار عزیزانتان تاب بخورید.

 

صندلی گهواره ای کلاسیک

خب حتما و قطعا صندلی گهواره ای کلاسیک چوبی در کنار شومینه یکی از گزینه های همیشگی است. پیشنهاد می کنیم که اگر فضای کافی و در دسترس دارید حتما این حس و حال را تجربه کنید.

 

 

 

اما باید گفت که در هر صورت وجود یک صندلی گهواره ای در اتاق نشیمن، امر جذاب و زیبایی است. پس توصیه بعدی این است که حتی اگر در اتاق نشیمن خود شومینه ندارید، می توانید یک صندلی گهواره ای در آن قرار دهید و هنگام مطالعه یا استراحت از آن استفاده کنید.

 

صندلی گهواره ای خاص

این شکل صندلی گهواره ای با طراحی خاص خود، می تواند گزینه بسیار خوبی برای اتاق مطالعه باشد. مخصوصا که این صندلی کوسن دارد و از صندلی های کلاسیک راحت تر است.

 

 

 

این تصویر می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد. یک صندلی خوب و مستحکم انتخاب کنید تا در ایوان و فضای آزاد استحکام کافی را داشته باشد. علاوه بر آن با فضای اتاقتان نیز متناسب باشد.

 

 

 

در این تصویر نیز نمونه ای از صندلی گهواره ای را می بینید که در بیرون از فضای ایوان قرار دارد. سعی کنید صندلی در کنار دیگر اجزای اتاق خوش بنشیند.

 

 

 

اگر فرزند نوزاد دارید،‌ صندلی گهواره ای کنار تخت او حتما می تواند گزینه خوبی باشد تا در زمان خستگی از آن استفاده کنید. البته مطمئن شوید که این صندلی به اندازه کافی راحت باشد چرا که ممکن است زمان زیادی را روی آن سپری کنید.

 

مدل مناسب کودک

اما پس از آن که کمی کودکتان بزرگ تر شد،‌ می توانید صندلی گهواره ای کوچکی را برای او تهیه کنید تا خود بر صندلی بنشیند و تاب بخورد.

 

اسب گهواره ای

اگر اسباب بازی متنوع تر و جذاب تری می خواهید،‌ اسب های گهواره ای نیز گزینه جالبی برای بچه ها هستند. چیزی که مشابهش را در شهر بازی ها می بینند و حتما دوست دارند.

 

 

 

اما ماجرا بامزه تر هم می شود اگر یک اسب گهواره ای بزرگسال تهیه کنید تا خودتان نیز تاب بخورید. مثلا بعد از یک روز کاری سخت، اسب سواری گزینه خیلی خوبی خواهد بود.

 

 

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

برای مشاهده و تهیه انواع صندلی گهواره ای های متنوع و با کیفیت اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید