جاکفشی

خرید جاکفشی مدرن! بگذارید کفشهایتان بدرخشد

چند جاکفشی زیبا

در هر منزلی تعداد قابل توجهی کفش وجود دارد که نیاز است تا با خرید جاکفشی ،آن ها سازمان دهی شوند و به شکلی مرتب چیده شوند. قدیم تر جاکفشی های سنتی رایج بودند که می توانستید در هر خانه ای یکی از آن ها را پیدا کنید. این جاکفشی ها معمولا دم در بودند و همه کفش ها بی نظم و ترتیب خاصی در آن ها جای گرفته بودند. اما اشکال دیگری نیز برای جمع و جور کردن کفش ها وجود دارد. به نظر می رسد این روش ها جدید تر و خاص تر نیز هستند. در این نوشتار سعی می کنیم به چند تا از آن ها اشاره کنیم و به شما برای خانه تان ایده بدهیم. پس تا پایان این نوشتار ما را تنها نگذارید.

پاشنه دار های آویزان

اگر کمبود فضا دارید و یا با خرید جاکفشی های رایج مشکلتان حل نمی شود می توانید با کش یا نوار های مخصوصی از جنس های مختلف،‌ فضایی بسازید تا کفش های پاشنه دار خود را بر آن ها بیاویزید. البته اگر از کش استفاده کنید می توانید کفش های اسپرت خود را نیز با این کش ها نگه دارید. این کار ظاهر زیبایی به راهروی شما می دهد و علاوه بر آن کفش های شما در معرض دید و نمایش خواهند بود.

می‌توانید این سبک را بر روی دیوار های مختلفی می توانید امتحان کنید.

 

در تصویر بعدی نیز همین ایده با سیم های فلزی اجرا شده و نسبت به دیگر اجزای اتاق بسیار خوش نشسته است. لازم به ذکر است که این ایده را می توانید در اتاق خواب بین لباس ها و دیگر وسایل شخصی خود اجرا کنید و یا آن در قسمت راهرو و ورودی خانه پیاده کنید.

گیره های چکمه

می توانید از رخت آویز های اضافی خود برای نگه داشتن چکمه ها استفاده کنید و قسمتی از کمد لباستان را تبدیل به جاکفشی کنید. ایده بامزه و زیبایی است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

باز هم می توانید از کمد لباس هایتان استفاده کنید و بخشی از قفسه ها را به اندازه کفش ها در نظر بگیرید. در این نوع جاکفشی دستتان باز است و می توانید مثلا کفش ها را به طور فصلی جا به جا کنید. یا حتی قسمتی از جاکفشی را که استفاده نمی کنید به قرار دادن کیف های خود اختصاص دهید. یعنی می توانید بسته به تعداد کفش هایتان تصمیم بگیرید که چه مقدار از اتاق جاکفشی شود و چه مقدار به دیگر وسایل اختصاص یابد.

ایده های خاص

اگر تعداد کفش های شما زیاد است،‌ چرا از خرید جاکفشی بزرگ و خاص رو امتحان نمی کنید؟

نوع رایجی از جاکفشی نیز وجود دارد که می توانید جلوی در ورودی تعبیه کنید. این جاکفشی می تواند بدون در باشد مانند تصویر و یا دردار باشد تا کفش ها در معرض دید نباشند.

ایده این تصویر نیز جالب است که زیر هر تعداد کفش صفحه هایی مانند سینی قرار داده است. از این طریق می توانید جاکفشی خود را مرتب تر جلوه دهید. علاوه بر این، این کار تمیز کردن جاکفشی را نیز آسان تر می کند.

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. .

 برای مشاهده و تهیه انواع جاکفشی های متنوع و با کیفیت بر روی اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید