دکوراسیون منزل, میز, میز تلویزیون

طراحی زیبا برای مرکز رسانه شما

میز تلویزیون

چه میز تلویزیونی برای اتاق نشیمن خود انتخاب کنیم؟

این روز ها اغلب ما بیشتر از این که دغدغه تماشای تلویزیون را داشته باشیم، دغدغه چگونه قرار دادن آن در خانه را داریم. میز تلویزیون یکی از گزینه ها است که از قدیم تا امروز وجود داشته است. اما در هر دوره ایده ها و طرح های جدیدی اجرا می شود. در این مقاله چند میز تلویزیون را معرفی می کنیم و از ‌ویژگی های آن ها می گوییم. پس با ما همراه باشید. امیدواریم این ایده ها برای شما خوب و مفید باشند.

میز تلویزیون ساده

این یکی یک میز ساده و سفید یک دست است. مانند نمونه اول جادار و خوب است. اما آیا واقعا میز است؟ خیلی وقت ها اگر میزی زیر تلویزیون تعبیه کنید و سپس تلویزیون را کمی بالا تر نصب کنید،‌ جذابیت را دو چندان خواهید کرد.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

یک میز تلویزیون بزرگ

شاید کتاب ها و وسایل الکترونیکی زیادی دارید و فضای کافی برای آن ها ندارید. ما یک ایده خوب داریم. شما می توانید یک کتابخانه بزرگ سفارش بدهید و در قسمت میانی، فضایی برای تلویزیون تعبیه کنید. این کار شاید باعث شود کمتر تلویزیون ببینید و بیش تر بخوانید.

در کنار شومینه

اگر در اتاق نشیمن خود شومینه دارید،‌ می توانید تلویزیون را بالای آن نصب کنید. اما اگر دوست ندارید تلویزیون آن بالا نصب شود می توانید از میز استفاده کنید.این میز در عین سادگی بسیار جا دار و شیک نیز هست. می توانید وسایل مختلف اتاق نشیمن را در این میز تلویزیون جمع آوری کنید.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

کشودار

تا کنون اکثر نمونه ها یا باز بودند و یا کمد داشتند. اما کشو نیز ایده جذابی برای میز تلویزیون است. مثلا در این نمونه شما می توانید وسایل متعددی را در کشوهای زیادش جا دهید و اگر وسیله بزرگتری دارید، در فضاهای ذخیره سازی بالای آن جای دهید.

یک میز ساده

این نمونه نیز جذاب است و در عین سادگی، شیک است. می توانید باقی اجزای اتاق نشیمن را با آن ست کنید. و وسایلی به رنگ طلایی تهیه کنید. البته دقت کنید، رنگ طلایی از آن رنگ هایی است که اگر از حد بگذرد و زیاد استفاده شود، زیبایی خود را از دست می دهد.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

واحد دیواری کامل

این یکی نیز مانند چند نمونه قبل، شامل کتاب خانه است و کل دیوار را در بر گرفته است. البته این مدل، کمد های بیشتری دارد و می توانید وسایل بیشتری را در آن جا دهید.

یک واحد دیواری کامل

در این نمونه سفارشی می توانید یک واحد دیواری کامل را ببینید. میز تلویزیون، پوشش چوبی که تا آنتهای دیوار امتداد پیدا کرده است و دو شلف بسیار جادار و کاربردی.راه حلی بهتر از این؟

میز تلویزیون
میز تلویزیون

ساده و مینیمال

اگر علاوه بر تلویزیون، برای وسایل الکترونیکی دیگر خود نیز نگران هستید، می توانید یک میز تلویزیون مینیمال و باز را در نظر بگیرید و تلویزیون را نیز کمی بالاتر نصب کنید. حالا شما یک مجموعه جذاب، کامل و زیبا دارید.

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیروهای متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع میز تلویزیون های زیبا و خلاقانه اینجا کلیک کنید 

میز تلویزیون هیراد مدل TV100

۳,۲۵۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون TV100 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV101

۳,۲۸۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV101 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل بوده و با توجه به طراحی مینیمال و زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV102

۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV103

۲,۵۴۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV103 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV104

۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV104 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV105

۲,۴۷۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV105 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV106

۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV106 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV107

۲,۹۷۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV107 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV108

۳,۷۸۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV108 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV109

۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV109 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV110

۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV110 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

میز تلویزیون هیراد مدل TV111

۵,۱۸۰,۰۰۰ تومان

میز تلویزیون هیراد مدل TV111 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون منزل  بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید