جالباسی, دکوراسیون منزل, کمد

لباس هاتو تو این کمد ها ذخیره کن

جالباسی

ایده هایی جالب به عنوان جالباسی و کمد لباس

مسلما لباس ها بخش زیادی از وسایل ما در خانه را تشکیل می دهند و نیاز است تا آن ها را جمع و جور کنیم. معمولا کمد های جالباسی ایده های بسیار خوب و کارآمدی هستند. اما گاهی ممکن است فضای کافی برای هر مدل کمدی وجود نداشته باشد. بنابراین نیاز است تا جالباسی متناسب با خانه خودمان را پیدا کنیم تا ضمن داشتن جای کافی، در فضای اتاقمان به خوبی قرار بگیرد. در این نوشتار چند نمونه جالب را می بینیم. با ما همراه باشید تا به ایده هایی جذاب برسید.

جالباسی

کمد های دو کاربره

در این اتاق دو کمد می بینید. می توانید از کمد بزرگ گوشه اتاق به عنوان کمد لباس استفاده کنید. همین طور کمد باریک زیر تلویزیون خیلی کارآمد به نظر می رسد. هم به عنوان میز تلویزیون به کار می رود و هم جای زیادی برای قرار دادن وسایل شخصی دارد.

جالباسی

کمد جالباسی خوش ترکیب

این کمد را ببینید که چه خوب در گوشه اتاق جا گرفته است. در عین سادگی با رنگ زیبایی که دارد به اتاق جان می دهد چرا که رنگ دیوار ها خنثی است و با تاکسیدرمی روی دیوار نیز متناسب است.

از طرفی کمد جا داری محسوب می شود و می تواند لباس های دو نفر را در خود جا دهد.

جالباسی

گزینه ای بسیار خوب

این کمد جالب می تواند گزینه بسیار خوبی برای فضاهای کم باشد. به چند دلیل که ذکر خواهم کرد.اول این که ارتفاع کمی دارد و در عین حال جادار است.دوم این که می تواند دو کاربرد داشته باشد. هم کمد باشد و هم میز. یا مانند تصویر برای گذاشتن اشیای دکوری استفاده شود و یا میز آرایش جذابی شود.و سوم این که اگر نیاز به تقسیم فضا دارید می توانید با دیوار پشتی اش این کار را بکنید.

کمدی جادار

این فضا بسیار زیبا و ساده است. کمد جالباسی که متناسب با آینه کار شده است و می تواند به خوبی تمام خرده ریزه های اتاق را در خودش جای دهد تا ظاهر اتاق یک دست و زیبا باقی بماند.

جالباسی

کمدی در یک اتاق دخترانه

و اما آخرین کمد جالباسی را ببینید که بیشتر شبیه یک دراور یا همان کمد کشودار است. این کمد کشودار در یک اتاق دخترانه و شلوغ و سرزنده به خوبی جا گرفته است. به نظر می رسد که این کمد فضای کافی برای لباس های یک نفر را داشته باشد. پس چه چیزی زیباتر و بهتر از چنین کمدی؟

جالباسی

سبک مینیمال و فضای مخفی

این اتاق خواب در سبک مینیمال دکور و دیزاین شده است. می بینید که بیشتر دیوار ها را پنجره تشکیل می دهد. پس ایده خوبی است اگر از فضای مخفی استفاده کنیم تا نیازی نباشد که در گوشه ای از اتاق کمد جالباسی قرار دهیم. در این اتاق کمدی زیر تخت تعبیه شده است که به خوبی لباس ها را در خود جای می دهد.

جالباسی

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیروهای متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و خرید انواع مدل های کمد جالباسی اینجا کلیک کنید

کمد لباس هیراد کد L106

۵,۰۷۰,۰۰۰ تومان
همه ما می دانیم که زیبایی در سادگیست.کمد لباس هیراد مدل L106 با طراحی مینیمال و ترکیب رنگی یکدست به همین منظور برای شما طراحی و تولید می شود. کمد لباس هیراد مدل L106 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس و یک قفسه مجزا می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.

کمد لباس هیراد مدل L100

۶,۱۳۰,۰۰۰ تومان ۵,۴۹۹,۰۰۰ تومان

کمد لباس هیراد مدل L100 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L101

۵,۲۴۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L101 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L102

۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کمد لباس هیراد مدل L102 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

کمد لباس هیراد مدل L103

۴,۳۶۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L103 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود .

کمد لباس هیراد مدل L104

۳,۵۴۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L104 تاثیر زیادی بروی زیبایی و صد البته مرتب و منظم ماندن فضای اتاق خواب خواهد گذاشت بخصوص اگر فضای کمی در اختیار دارید وجود یک کمد با فضای ذخیره سازی زیاد و ظاهری شیک، امری ضروری و لازم خواهد بود برای مثال اگر در خانه قدیمی زندگی می کنید ممکن است اتاق خواب شما از مساحت کمی برخوردار باشد و با مشکل فضا روبرو باشید که در این شرایط استفاده از کمد مناسب برای ذخیره وسایل مورد نیازتان اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند.

کمد لباس هیراد مدل L105

۴,۵۷۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L105 با ابعاد استاندارد  در هر اتاق خوابی در منزل شما جایگاه خودشو پیدا میکنه و دارای آویز لباس،کشو،کمد و قفسه های درب دار می باشد تا برای لوازم شخصی خود با هیچ محدودیتی مواجه نشوید.

کمد لباس هیراد مدل L107

۱۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
کمد لباس هیراد مدل L107 به کمک شما خواهد آمد و با دارا بودن ۳ کشو و ۵ درب و ۵ طبقه مجزا هیچ گونه نگرانی برای البسه خود نخواهید داشت و علاوه بر آن با ظاهری زیبا آراستگی را به خانه‌هایتان می‌آورد.

کمد لباس هیراد مدل L108

۱۰,۸۱۰,۰۰۰ تومان
در این شرایط کمد لباس هیراد مدل L108 به کمک شما خواهد آمد و با دارا بودن ۶ کشو و ۳ درب و آویز لباس هیچ گونه نگرانی برای البسه خود نخواهید داشت و علاوه بر آن با ظاهری زیبا آراستگی را به خانه‌هایتان می‌آورد.
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید