دکوراسیون دفتر کار
کتابخانه هیراد مدل K137

کمد اداری هیراد مدل K137

۷,۳۲۰,۰۰۰ تومان
کتابخانه هیراد مدل K137 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.
انتخاب گزینه‌ها
میز مدیریت هیراد مدل M911

میز مدیریت هیراد مدل M911

۸,۳۸۰,۰۰۰ تومان

میز مدیریت هیراد مدل M911 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا اتاق خواب بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.

انتخاب گزینه‌ها
کمد اداری هیراد مدل K182

کمد اداری هیراد مدل K182

۰ تومان
کمد اداری هیراد مدل K182 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا محیط کار بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.
اطلاعات بیشتر
کمد اداری هیراد مدل K172

کمد اداری هیراد مدل K172

۹,۹۳۰,۰۰۰ تومان
کمد اداری هیراد مدل K172 با ظاهری ساده و زیبا، کارآمد و مناسب جهت دکوراسیون خانه و یا محیط کار بوده و با توجه به طراحی زیبای آن، قابل ست شدن با انواع دکوراسیون در منزل می باشد.
انتخاب گزینه‌ها
دکوراسیون اتاق مدیریت
کتابخانه هیراد مدل K103

کمد اداری هیراد مدل K103

۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان

کتابخانه هیراد مدل K103 ، از 2 در و 5 طبقه‌ برای نگهداری کتاب ، وسایل دکوری و سایر لوازم مورد استفاده ی شما ساخته شده است. بسیاری از افراد به علت کمبود فضا در منازل کوچک از خرید کتابخانه خودداری می کنند، در حالی که همیشه احتیاج نیست فضای بزرگی برای کتابخانه در نظر گرفته شود.

انتخاب گزینه‌ها
میز کارشناسی هیراد مدل P519

میز کارشناسی هیراد مدل P519

۱۰,۹۸۰,۰۰۰ تومان

میز کارشناسی هیراد مدل P519 در فضاهای کاری و دفاتر استفاده ‌می‌شود و یکی از وسایلی است که کارمندان بیش از یک سوم از ساعات روز با آن سر و کار دارند. میز کارمندی از جمله المان‌های اصلی محیط کار به شمار ‌می‌رود که تاثیری زیادی بر نظم و ترتیب کار و سازماندهی مدارک و پرونده‌‌ها دارد. از ‌‌‌این رو انتخاب آن نیز باید با رعایت برخی نکات صورت بگیرد.

انتخاب گزینه‌ها
دکوراسیون اتاق مدیریت
میز مدیریت هیراد مدل M801

میز مدیریت هیراد مدل M801

۱۷,۹۷۰,۰۰۰ تومان
میز مدیریت هیراد مدل M801 در فضاهای کاری و دفاتر استفاده ‌می‌شود و یکی از وسایلی است که مدیران بیش از یک سوم از ساعات روز با آن سر و کار دارند. در هر شرکتی مدیر جایگاه مخصوصی دارد به همین علت انتخاب میز مدیریت اهمیت بسیار زیادی دارد. میز های مدیریتی به نسبت میز های کارمندی بزرگتر هستند و فضای کافی برای قرار دادن کامپیوتر، لوگوی شرکت و ... دارد تا مدیر به راحتی به کارهایش رسیدگی کند.
انتخاب گزینه‌ها
کتابخانه هیراد مدل K101

کمد اداری هیراد مدل K101

۵,۶۷۰,۰۰۰ تومان
کمد اداری هیراد مدل K101 با ظاهری پله ای شکل، کمدی مناسب جهت اتاق کار و یا اتاق پذیرایی شماست. این کمد دارای 4 کمد مجزای 2 خانه، 3 خانه، 4 خانه و 5 خانه بوده و فاقد درب می باشد.
انتخاب گزینه‌ها

به زودی در هیراد کالا