اتاق کودک, تخت کودک و نوجوان, دکوراسیون منزل

خرید تخت کودک و نوجوان ، سفر در سرزمین رویا

خرید تخت کودک و نوجوان

چند ایده برای خرید تخت کودک و نوجوان هیجان انگیز

خرید تخت کودک و نوجوان یکی از راه های کشاندن بچه ها به تخت خواب، داشتن تخت خواب های جذاب است. در این نوشتار چند تخت کودک و نوجوان جذاب را معرفی می کنیم که می توانند برای شما ایده های دیگری نیز بیافرینند. پس اگر دغدغه تخت برای کودک یا نوجوان خود دارید،‌ پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ایده هایی برای کودکان

یک ماشین کوچک را در نظر بگیرید که می تواند چند کاربری برای شما داشته باشد. ابتدا می تواند گهواره ای بامزه برای کودک شما باشد. بعد می توانید آن را تبدیل به یک تخت کنید. حتی می توانید از آن به عنوان صندلی مطالعه استفاده کنید تا کودک روی آن بنشیند و برایش کتاب بخوانید. پس با خرید این تخت خواب شما می توانید فضایی جذاب و هیجان انگیز برای فرزندتان فراهم کنید تا هم بتوانند بخوابند و بتوانند در آن بازی کنند.

ایده های تخت نوجوان

همین ماشین را در نظر بگیرید که بزرگ تر و لوکس تر شده تا تختی برای فرزند نوجوان شما باشد. ایده این تخت همانند تخت قبلی، اما مختص نوجوانان است. با خرید تخت کودک و نوجوان شما می توانید برای فرزندان کودک و نوجوانتان فضایی فانتزی فراهم کنید و زیبایی به خصوصی به محیط اتاق اضافه کنید.

 

 

 

یا می توانید از نقاشی های دیواری کمک بگیرید. این ماشین ها روتختی های متناسبی نیز دارند.


این ماشین می تواند در دکورهای مختلفی جای بگیرد. مثلا در این اتاق یک پیست ساخته شده که انباری اتاق نیز هست.


رینگ کشتی نیز ایده جذابی برای فرزندان شما است. با خرید تخت کودک و نوجوان مدل رینگی که حتی ممکن است افراد بزرگسال نیز به آن علاقه داشته باشند. پس این شکل تخت را می توان در ابعاد تخت کودک و نوجوان و همین طور در ابعاد تخت بزرگسال ساخت.

 

 

تصور کنیم کودک ما به ملوانی علاقه دارد. بامزه می شود اگر یک تخت قایق شکل نیز نصیبش شود. می توانید دکوراسیون اتاق را نیز متناسب با این فضا بچینید. پس شما با خرید تخت کودک و نوجوان با طرح ملوانی، می توانید فضایی طراحی کنید که انگار کودکتان ملوان می باشد.

 

 

 

تخت های سایبان دار نیز گزینه های بامزه ای هستند که می توانند اتاقی را برای یک شاهزاده خانم ترتیب دهند.

 

 

 

 

اگر تخت کودک شما ارتفاع دارد،‌ می تواند هنگام پایین آمدن، از یک سرسره سر بخورد. به این شکل یک وسیله سرگرمی جذاب برای کودک خود ساخته اید که تخت او نیز هست.

 

تخت های دو طبقه

دسته محبوبی از تخت کودک و نوجوان را تخت های دو طبقه تشکیل می دهد. چرا که در اکثر خانه ها اتاق کودکان مشترک است و نیاز است تا به اندازه هر دو بچه تخت وجود داشته باشد.

مثلا می توانید همان ایده تخت به سبک دریایی را روی این تخت های دو طبقه پیاده کنید. اگر فضای مناسب را داشته باشید می توانید یک پنجره دریچه ای نیز در کنار تخت بسازید تا کشتی شما تکمیل شود.

 

 

دسته دیگری از تخت های دو طبقه مانند تصویر زیر به سازه مجهز هستند که کتابخانه و کشو نیز دارند. این یکی شبیه خانه درختی ساخته شده است:

 

 

و در این تصویر نیز می بینید که یک مجموعه سرگرم کننده کامل در اتاق کودک ساخته شده است. این ایده می تواند ایده بسیار خوبی برای اتاق های کوچک باشد.در عین حال که تمام وسایل در بخش های مختلف این سازه جا می گیرند،‌ وسیله تفریحی بسیار خوبی برای کودکان شما نیز خواهد بود. این تخت با وجود تزئین آن برای کودکان مناسب تر می باشد ولی شما می توانید برای نوجوانانتان نیز استفاده کنید.

پس با خرید تخت کودک و نوجوان طرح خانه فانتزی، فرزندانتان هم می توانند خواب خوبی داشته باشند و هم فضایی زیبا و هیجان انگیز برای بازی کردن کودکان نیز می باشد.

 

 

خرید از گروه صنعتی هیرادکالا

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند.

گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و خرید انواع مدل های تخت کودک و نوجوان اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید