دکوراسیون اداری, صندلی کانتر و پذیرش

خرید صندلی کانتر ،کدام صندلی ؟

خرید صندلی کانتر

خرید صندلی کانتر

کدام صندلی کانتر را بخریم؟

در خانه های مدرن و امروزی میز کانتر یا همان میز پیشخوان یکی از ارکان اصلی آشپزخانه محسوب می شود و هر میز کانتر نیاز به صندلی کانتر نیز دارد. میزها بدون صندلی بی روح هستند و فقط جنبه اوپن را دارند، جز این نمی توان از میز کانتر استفاده کرد. در این متن به شما کمک می کنیم تا با خرید صندلی کانتر مناسب آشپزخانه خود زیباتر کنید. پس با ما همراه باشید.

قد صندلی

اولین قدم این است که قد صندلی کانتر را اندازه بگیرید تا زمانی که فرد بر روی صندلی می نشیند ارتفاع مناسبی نسبت به میز داشته باشد.

فاصله کف تا زیر پیشخوان را اندازه بگیرید. از این اندازه حدود بیست و پنج سانتی متر را کم کنید. عدد به دست آمده، اندازه مناسب صندلی کانتر است.

کانتر

ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت صندلی بار و صندلی کانتر در چیست؟ مهم ترین تفاوت این دو در ارتفاع آن ها است. صندلی بار معمولا چند سانت از این مدل صندلی بلندتر است.

کانتر

چند ویژگی صندلی کانتر

در حین خرید صندلی کانتر بد نیست به چند ویژگی آن توجه کنید.

اولین مورد قابلیت تنظیم ارتفاع است. این ویژگی به شما کمک بسیاری می کند تا از آن در مواقع مختلف استفاده کنید. مثلا اگر منزل خود را عوض کردید از بابت صندلی کانتر خود نگران نخواهید بود.

مورد بعدی چرخش صندلی است. اگر صندلی بتواند به همه جهات بچرخد بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.

بعضی صندلی های کانتر پشتی های بلندی دارند. اگر بر روی کانتر غذا می خورید، پشتی گزینه خوبی است تا خسته نشوید.

همین طور زیرپایی نیز یکی از آپشن های راحتی در یک صندلی کانتری است.

کانتر

موقع خرید صندلی کانتر دقت کنید تا آنها  اندازه مناسبی نسبت به میز کانتر داشته باشند تا در مواقع استفاده، رفت و آمد راحت باشد و در زمانی که استفاده نمی شوند زیر میز جای بگیرند.

کانتر

نمونه هایی با رویه چوبی، جز زیباترین صندلی کانترها می باشد که می توانید در میزهایتان استفاده کنید. با ظاهر کوچکی که دارد فضای زیادی از آشپزخانه تا را نخواهد گرفت.

کانتر

چهارپایه های فلزی نیز از موارد مستحکم و قوی هستند که می توانند در زمان خرید صندلی کانتر به آنها فکر کنید تا با فضای آشپزخانه شما به خوبی ست شوند. اما باید در نظر گرفت که این مدل از صندلی ها پشتی ندارند.

کانتر

دیگر نکات

در زمان انتخاب و خرید صندلی کانتر دقت کنید که صندلی هیا شما چه میزان استحکام دارد. الزاما هر صندلی سنگینی قوی تر نیست. پس در این باره دقت بسیار به خرج دهید.

بهتر است که زیر پایه های صندلی پد های پلاستیکی تعبیه شده باشد تا کف اتاق شما آسیب نبیند.

اگر در منزل فضای کمی دارید، پیشنهاد ما به شما دو گزینه است. می توانید از چهارپایه های بدون پشتی استفاده کنید که هم کوچکند و هم در زیر میز جای می گیرند.همین طور می توانید در صورت لزوم کاربری صندلی را تغییر دهید و به بخش دیگری از خانه منتقل کنید. و یا از صندلی های چرخان استفاده کنید که این صندلی ها نیز می توانند کاربرد های متفاوتی داشته باشند.

و نکته آخر آن که از ست کردن آشپزخانه و خرید صندلی کانتر غافل نشوید. پیشنهاد ما این است که دو رنگ مکمل را انتخاب کنید تا هر دو به چشم بیایند و یک ترکیب زیبا بسازند.

کانتر

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع صندلی کانتر های زیبا و خلاقانه اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید