صندلی ناهارخوری, دکوراسیون منزل, صندلی

خرید صندلی ناهارخوری، انتخاب هوشمند

خرید صندلی ناهارخوری
صندلی ناهارخوری

خرید صندلی ناهارخوری مناسب ؟

صندلی ناهارخوری یکی از اجزای مهم برای شیک کردن منزلتان شمرده می شود، که برای تهیه آن ها نیاز به دقت در دکوراسیون وجود دارد. اگر قصد خرید صندلی ناهارخوری دارید و یا  یک میز ناهارخوری دارید و نیاز دارید صندلی هایی متناسب با آن تهیه کنید، ممکن است این مقاله به درد شما بخورد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

ارتفاع مناسب

هنگام خرید صندلی ناهارخوری باید به ارتفاع صندلی دقت بسیار بالایی داشته باشید تا با میزتان تطبیق داشته باشد.

ارتفاع صندلی نیز مولفه ای است که باید با میز هماهنگ شود. سعی کنید امتحان کنید که پشت این میز با این صندلی راحت هستید یا نه. اما ابعادی که به عنوان ابعاد استاندارد ارتفاع صندلی ارايه می شود، حدود چهل و پنج سانتی متر است.

صندلی ناهارخوری

در ادامه

این هماهنگی از نظر ابعاد نیز اهمیت دارد. تلاش کنید برای میز های مربع یا مستطیل،‌ صندلی هایی با نشیمنگاه مربع یا مستطیل در نظر بگیرید و بالعکس اگر میز گردی دارید، خرید صندلی ناهارخوری که نشیمنگاه گردی دارد گزینه جذاب تری خواهند بود. به ابعاد صندلی توجه کنید، چیزی حدود شصت سانت یا کمتر اندازه مناسبی برای عرض صندلی های بدون بازو است.شما می توانید ابعاد صندلی ها را با توجه به اندازه میز خود تغییر بدهید اما سعی کنید عرض صندلی ها کم تر از چهل سانتی متر نباشد.

صندلی ناهارخوری

خرید صندلی ناهارخوری هماهنگ

ممکن است ترکیب یک صندلی مدرن و یک میز سنتی جالب و بامزه شود. اما با خرید صندلی ناهارخوری که به میزتان هم بخورد، به طور معمول زیبا و شیک خواهد بود این است که صندلی و میز در یک سبک باشند،  مثلا در این نمونه میز پایه های سینوسی دارد و تلاش شده تا صندلی ها نیز به همین شکل باشند.

صندلی ناهارخوری
صندلی ناهارخوری

جا به جایی راحت

یکی از قابلیت های مهم صندلی آن است که به راحتی جا به جا شود. خرید صندلی ناهارخوری با پشتی باریک راحت تر جا به جا می شود چرا که جایی برای دست وجود دارد. اما ممکن است برای صندلی هایی با پشتی یک دست سخت تر باشد. بعضی از تولید کننده ها این مشکل را با تعبیه دستگیره ای پشت صندلی حل کرده اند.

صندلی ناهارخوری
صندلی ناهارخوری

جنس صندلی ها

و اما نکته بعد جنس روکش صندلی هاست. اگر می خواهید صندلی بادوامی داشته باشید و برای نگه داری آن نگران نباشید می توانید از اجناس مقاومی مانند چرم استفاده کنید. از طرفی سعی کنید از پارچه هایی مانند شنل و مخمل استفاده نکنید. مقاومت این پارچه ها کم تر بوده و ممکن است در اثر شست و شو آسیب ببینند. اما اگر دوست دارید صندلی های شما از این گونه جنس ها باشد، می توانید با خرید صندلی ناهارخوری هایی که روکش های قابل تعویض دارند و یا از روکش های محافظ استفاده کنید تا خود صندلی آسیب نبیند.

صندلی ناهارخوری

خرید صندلی ناهارخوری راحت برای افراد مختلف

توجه کنید که چه کسی از صندلی ها استفاده می کند. استفاده از صندلی هایی که برای تمامی افراد خانواده مناسب باشد، شرط اول است.مثلا برای کودکان خرید صندلی ناهارخوری که بازودار هستند، گزینه های مناسب تری هستند. یا اگر سالمندان از آن استفاده می کنند توجه کنید که وزن صندلی زیاد نباشد. همین طور توجه کنید که کفی و پشتی صندلی ها برای همه افراد راحت باشد و زیاد از حد خشک و سخت نباشد.

صندلی ناهارخوری
صندلی ناهارخوری

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع صندلی ناهارخوری های متنوع و با کیفیت اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید