میز تلویزیون, دکوراسیون منزل, میز

خرید میز تلویزیون، طراحی زیبا برای مرکز رسانه شما!

خرید میز تلویزیون

خرید میز تلویزیون برای اتاق نشیمن 

میز تلویزیون برای اتاق نشیمن یکی از المان های دکوراسیون است و این روزها بیشتر از این قبل دغدغه تماشای تلویزیون و چگونه قراردادن میز تلویزیون آن در خانه را داریم. میزتلویزیون یکی از گزینه ها است که از قدیم تا امروز وجود داشته است. اما در هر دوره ایده ها و طرح های جدیدی اجرا می شود. در این مقاله چندتا از بهترین میز تلویزیون هایی که می توانید با لوازم اتاق نشیمنتان تنظیم کنید را معرفی می کنیم و از ‌ویژگی های آن ها می گوییم. پس با ما همراه باشید. امیدواریم این ایده ها برای شما خوب و مفید باشند.

میز تلویزیون ،میز ساده

در تصویر مقابل یک میز ساده و سفید یک دست مشاهده می کنید. مانند نمونه اول جادار و زیبا است. اما آیا واقعا میز است؟ خیلی وقت ها اگر میزی زیر تلویزیون تعبیه کنید و سپس تلویزیون را کمی بالا تر نصب کنید،‌ جذابیت را دو چندان خواهید کرد.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

میز تلویزیون ،یک میز بزرگ

شاید کتاب ها و وسایل الکترونیکی زیادی دارید و فضای کافی برای آن ها ندارید. ما یک ایده خوب برای خرید میز تلویزیون شما داریم. شما می توانید یک کتابخانه بزرگ سفارش بدهید و در قسمت میانی، فضایی برای تلویزیون تعبیه کنید. این کار شاید باعث شود کمتر تلویزیون ببینید و بیش تر بخوانید.

میز تلویزون در کنار شومینه

اگر در اتاق نشیمن خود شومینه دارید،‌ می توانید تلویزیون را بالای آن نصب کنید. اما اگر دوست ندارید تلویزیون آن بالا نصب شود می توانید از میز استفاده کنید.این میز در عین سادگی بسیار جا دار و شیک نیز هست. می توانید وسایل مختلف اتاق نشیمن را با خرید میز تلویزیون به این سبک جمع آوری کنید.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

میز تلویزیون کشودار

تاکنون اکثر نمونه ها یا باز بودند و یا کمد داشتند. اما کشو نیز ایده ای جذاب و خلاقانه تر برای میز تلویزیون است که می توانید با استفاده از کشوها مقداری از وسیله های بی نیازتان را در آنجا قرار دهید. مثلا در این نمونه شما می توانید وسایل مخصوص تلویزیون و لوازم هایی که استفاده چندانی از آن نمی کنید را در کشوهای آن جا دهید. اگر وسیله بزرگتری دارید، در فضاهای ذخیره سازی بالای آن جای دهید. خرید میز تلویزیون با این شرایط هم راه دیگری برای رسید به نظم است.

میز تلویزیون ،یک میز ساده

این نمونه نیز جذاب است و در عین سادگی، شیک است. خرید میز تلویزیون که بتوانید باقی اجزای اتاق نشیمن را با آن ست کنید بسیار می تواند جذاب باشد. وسایلی به رنگ طلایی تهیه کنید. البته دقت کنید، رنگ طلایی از آن رنگ هایی است که اگر از حد بگذرد و زیاد استفاده شود، زیبایی خود را از دست می دهد.

میز تلویزیون
میز تلویزیون

واحد دیواری کامل

این میز تلویزیون نیز مانند چند نمونه قبل، شامل کتاب خانه است و کل دیوار را در بر گرفته است. البته این مدل، کمد های بیشتری دارد و می توانید وسایل بیشتری را در آن جا دهید. خرید میز تلویزیون با این مشخصات هم راه حل دیگری است.

یک واحد دیواری کامل

در این نمونه میز تلویزیون سفارشی می توانید یک واحد میز تلویزیون دیواری کامل را ببینید. میز تلویزیون، پوشش چوبی که تا آنتهای دیوار امتداد پیدا کرده است و دو شلف بسیار جادار و کاربردی.راه حلی بهتر از خرید میز تلویزیون با این مشخصات !

میز تلویزیون
میز تلویزیون

ساده و مینیمال

اگر علاوه بر خرید میز تلویزیون برای تلویزیون،و سایر وسایل الکترونیکی دیگر خود نیز نگران هستید، می توانید یک میز تلویزیون مینیمال و باز را در نظر بگیرید و تلویزیون را نیز کمی بالاتر نصب کنید. حالا شما یک مجموعه جذاب، کامل و زیبا دارید.

خرید میز تلویزیون

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیروهای متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع میز تلویزیون های زیبا و خلاقانه اینجا کلیک کنید 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید