نیمکت, دکوراسیون منزل, صندلی

با خرید نیمکت ،نیمکت ذخیره ها رو بیار تو خونه !

خرید نیمکت

کاربرد هایی که در خرید نیمکت برای فضای خانه باید توجه کرد

 

موقع خرید نیمکت ممکن است سوال کنید که آیا از نیمکت در فضای خانه هم می توان استفاده کرد؟ جواب ما مثبت است. می توانید کاربری های مختلفی را برای یک نیمکت تعریف کنید و با استفاده از آن،‌ بهره بهینه را از فضای خانه خود ببرید. ما در این جا 9 مورد جذاب را ذکر می کنیم. پس برای یافتن این ایده ها با ما همراه باشید. شاید در این بین ایده های متنوع دیگری نیز به ذهن شما برسد.

 

۱.در انتهای تخت

از رایج ترین مکان هایی که این سازه  قرار می گیرد،‌ در اتاق خواب و در پایین تخت است. مثلا از این نیمکت می توانید برای یک مطالعه کوتاه شبانه و برای قرار دادن وسیله مانند اجناس زینتی به عنوان دکور یا کتاب از آن استفاده کنید. سعی کنید موقع خرید نیمکت آن را با تخت خواب و دیگر وسایل اتاق خود ست کنید تا به جذابیت و زیبایی اتاقتان بیفزاید.

 

نیمکت

۲.به عنوان جلومبلی

با خرید نیمکت، می توانید فضایی را که به میز جلومبلی اختصاص داده اید،‌ با یک نیمکت جذاب پر کنید. مثلا در این خانه یک نمونه چرمی و شیکش را مشاهده می کنید که برای قرار دادن لوازم خود مانند قند، چایی، شیرینی و شکلات می توان استفاده کرد.

 

نیمکت

۳.سر میز ناهار خوری

اگر برای قرار دادن میز ناهار خوری خود فضای کمی دارید،‌ می توانید به جای دو یا سه صندلی یک نیمکت قرار دهید. بنا به سلیقه خودتان نیمکت می تواند پشتی داشته باشد یا بدون پشتی باشد. این کار علاوه بر این که باعث صرفه جویی در فضا می شود، خانه شما را مدرن تر و زیباتر نشان می دهد و میز ناهار خوری را از سادگی در می آورد پس خرید نیمکت رو در زمان چیدمان ناهار خوری مد نظر قرار بدید .

 

نیمکت

۴.به عنوان تقسیم کننده

تصور کنید که نیاز دارید تا مثلا فضای بین اتاق نشیمن و غذاخوری را جدا کنید. یکی از بهترین گزینه ها یک نیمکت خواهد بود. به این شکل هم به عنوان یک مبل عمل می کند و هم دو فضای خانه را از یکدیگر تفکیک می کند.

 

نیمکت

۵.به عنوان میز مبل

گزینه بعدی که بسیار جذاب است،‌ به عنوان میز مبل است. می توانید در بخش مشخصی نیمکتی را به عنوان میز مبل قرار دهید. علاوه بر این نقش قفسه را نیز بازی خواهد کرد و می توانید کتاب ها،‌ جعبه های کوچک یا گلدان های کوچک را بر رو آن قرار دهید.

 

نیمکت

۶.در راهروی ورودی

معمولا در اکثر خانه ها ناحیه ورودی فضای کوچکی دارد و نیاز است تا به بهترین شکل دکور شود تا دو نیاز ما را بر طرف کند: اول این که فضای کمی را اشغال کند تا راهرو شلوغ نشود و دوم آن که باید بیشترین کاربری را داشته باشد و اشیای قابل توجهی را در خود جای دهد.

در این تصویر می بینید که نیمکتی بدون پشتی چطور این نیاز ها را برطرف ساخته است.

 

نیمکت

۷.در فضای باز

اگر حیاط یا باغ دارید اما نمی دانید که چطور آن را دکور کنید،‌ خرید نیمکت و استفاده آن در محیط باز خود یک پیشنهاد عالی است. این کار باعث جذابیت محیط شما خواهد شد و همینطور مکانی برای نشستن و استراحت کردن.

 

نیمکت

۸.در حمام

اگر در قسمت رختکن حمام خود با چالش مواجه اید،‌ شاید نیمکتی چوبی بتواند به شما کمک کند. محلی مختص نشستن با خرید نیمکت و استفاده آن در حمام. شما می توانید با قرار دادن بالشت یا وسیله ای نرم آن را برای استفاده محیا کنید.

 

نیمکت

۹.به عنوان مبلی کوچک

 

و مورد آخر این است که با خرید نیمکت آن را به یک مبل تبدیل کنید. این یک نوع دکور امروزی است، که به دلیل زیبایی غیرقابل نوصیف آن بسیار طرفدار دارد، فقط کافی است تا نیمکتی پشتی دار داشته باشید و روی آن را با بالشت های جذاب دکور کنید.

 

نیمکت

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

برای مشاهده و تهیه این محصول زیبا و خلاقانه اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید