کمد, دکوراسیون منزل

خرید کمد لباس و نکات حرفه ای برای سازماندهی کمد لباس

خرید کمد لباس

چطور کمد لباس های خود را مرتب کنیم؟

بخش زیادی از وسایل خانه ما را لباس ها تشکیل می دهند.
بنابر این نیاز است تا فضای مناسبی برای جمع آوری و قرار دادن آن ها در نظر بگیریم.
بهترین و معروف ترین راه کار، خرید کمد لباس جذاب و زیبا است. در کنار جذابیت، باید در نظر بگیرید که کمد بسیار جا دار و بزرگ باشد تا هرچقد که می خواهید در آن لباس و شلوار قرار دهید. در غیر این صورت اتاقتان مثل قبل شلخته خواهد ماند.
حالا می توانید با رعایت نکاتی مهم کمد لباس خود را مرتب تر از قبل کنید.

قدم دوم

حالا که این موارد را دور ریختید یا اهدا کردید، ذهنتان برای سازماندهی باقی لباس ها باز تر است. خب گردگیری و گرفتن گرد و غبار هم که یک مرحله مسلم است. احتمالا نقاط دور از دسترسی وجود دارند که خیلی کثیف شده اند. حالا سعی کنید آویز های مناسبی را انتخاب کنید. معمولا آویز های فلزی برای ایست لباس مناسب نیستند. ترجیح ما آویز های پلاستیکی و یا چوبی است. این آویز ها لباس را خوش ایست تر نگه می دارند و آن را از ریخت نمی اندازند.
با خرید کمد لباس شما نه تنها می توانید پیراهن های خود را آویزان کنید بلکه می توانید شلوار و یا دامن هایتان را در آن قرار دهید.

خرید کمد لباس، قدم اول مرتب سازی کمد لباس

بهترین راه بعد از خرید کمد لباس ، این است که تمام لباس ها را به چهار دسته تقسیم کنید، سپس آن ها را مرتب کنید.

دسته بندی

دسته اول لباس هایی است که معمولا می پوشید، آن ها را در قسمتی که دسترسی راحت تر است قرار دهید تا هرزمان که خواستید استفاده کنید.

و دسته بعدی لباس هایی است که در مناسبت های مختلف استفاده کنید، این نوع لباس را در کنار یا پشت دسته اول قرار دهید تا تداخل ایجاد نشود و در مراسم ها و مهمانی از آن استفاده کنید.

ودسته سوم لباس هایی است که هرگز نمی پوشید، این گونه لباس ها باید در فضای دور کمد قرار گیرد یا می توانید برای اینکه فضای بیشتری از کمدتان اشغال نشود، آن ها را با نیازمندان و کودکان کار تقسیم کنید.

و در آخر لباس هایی که به طور فصلی می پوشید، شما باید اینگونه لباس هارا در فضایی دور از دسترسی قرار دهید تا برای شما مزاحمت ایجاد نکند و در زمان مناسب و فصل مشخص از آن استفاده کنید.

هنگام خرید کمد لباس، دقت داشته که کمدی بزرگ تهیه کنید تا بتوانید تمامی لباس هایتان را در آن قرار دهید.

نکته

یک راه خوب این  است که لباس هایی که نیاز ندارید را اهدا کنید. می توانید آن ها را برای خیریه های مختلف کنار بگذارید.

قدم سوم

گام بعدی راجع به لباس های فصلی است.

سعی کنید کاورهایی با رنگ های مشخص داشته باشید. مثلا می توانید لباس های پاییزی را در کاوری نارنجی رنگ قرار دهید. و بعد کاور ها را در مکان مناسبی قرار دهید که هم دور از دید باشد و هم دسترسی به آن زیاد سخت نباشد.

قدم چهارم

گام بعدی این است که لباس ها را دسته بندی کنید.

اگر فضای کافی دارید می توانید مثلا پیرهن ها را جدا کنید

یا دامن ها و شلوار ها را در یک بخش بگذارید. البته این مسئله تا قدر زیادی سلیقه ای است.

و همانطور که در گام دوم خدمتتون عرض کرده بودم، خرید کمد لباس بزرگ برای همچین مواقعی بسیار به کمک خواهد آمد و باعث می شود انواع لباس هایتان را به خوبی و با سلیقه سازماندهی کنید.

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد

برای مشاهده و خرید انواع مدل های کمد لباس اینجا کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید