میز تحریر

خرید میزتحریر، آیتم جذاب اتاق مطالعه

خرید انواع انواع میزتحریر

 

یکی از آیتم های جذاب اتاق خواب یا اتاق مطالعه، خرید میزتحریر است. تفاوتی نمی کند که کل روز پشت میز کار می کنید و یا فقط چند ساعتی در روز را به این امر اختصاص می دهید. مهم این است که در این بخش از خانه و اتاق خود باید احساس راحتی کنید تا فعالیت های باکیفیتی داشته باشید. اگر دوست دارید تا با چند ایده راجع به میز تحریر آشنا شوید و چند مورد از اشکال کاربردی و زیبای میز تحریر را بشناسید،‌ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مدل شیب دار

در سمتی از این میز شیبی زاویه دار تعبیه شده است تا بتوانید به راحتی چند کاغذ و یا چند کتاب مورد علاقه را در آن قسمت قرار دهید. در این طراحی می بینید که طراح کاغذ دیواری طرح کتاب خانه را در قسمت زیر میز تعبیه کرده است. شما می توانید حتی کتاب خانه اتاق خود را نیز در این قسمت قرار دهید.

میز چوبی طبیعی

همان طور که در تصویر می بینید می توانید با یک تکه چوب پهن میزی بسیار زیبا و ساده بسازید. این شکل میز با این ابعاد حتی برای دو نفر هم مناسب و ایده آل است.

میز کارت و کاتالوگ

در شکلی از میز شما می توانید چند کشو زیر میز تحریر خود داشته باشید و از آن ها به عنوان جاکارتی استفاده کنید و در کل وسایل مورد نیاز خود را در آن قرار دهید. می توانید مانند تصویر با خرید میزتحریر با کشو های رنگی به رنگارنگی اتاق خود نیز کمک کنید.

مدل های سبددار

در این نوع میز تحریر، سطل های فلزی زیبایی به عنوان پایه های میز تعبیه شده اند که شما می توانید کاغذ ها، پوشه ها و کتاب های خود را در این قسمت فایل بندی کنید و به هر کدام از آن ها دسترسی آسان داشته باشید. این شکل از میز برای اتاق کودک نیز مورد مناسب و کاربردی است.

میزهای چوبی بازیافتی

 بازیافت و بازسازی اشیا یکی از جذاب ترین و مهم ترین امور در دنیای امروزی است. شما می توانید با ترکیب لوله ها و چوب های قدیمی به اضافه چند سبد به عنوان کشوی زیر میز، یک میز دونفره بسیار جذاب مانند تصویر بسازید و از کار کردن بر روی آن لذت ببرید بدون اینکه نیاز باشد خرید میزتحریر جدید را امتحان کنید.

میزی برای گوشه اتاق 

اگر شما هم مانند تصویر گوشه ای پرت و بدون استفاده در اتاق خود دارید می توانید با یک میز سفارشی این قسمت را به زیبایی پر کنید.

ایده های دیگری نیز وجود دارد مانند:

 

خرید میزتحریر،  دارای قفسه کتاب، مورد مناسبی است برای زمان هایی که نیاز دارید تا چند کتاب جلوی دستتان باشد.

 

میز ایستاده مینیمالیستی مورد مناسبی برای اتاق های کوچک و مدرن است.

 

میزی با ویوی باز‌ گزینه ای بسیار فرح بخش و زیباست.

 

خرید میزتحریر چوبی رنگ شده می تواند روح تازه ای به اتاق شما ببخشد.

 

خرید میز تحریر متفاوت ،میزی در گوشه پرت اتاق هم مورد زیبا و مینیمالیستی دیگری است که برای اتاق های کوچک بسیار مناسب است.

 

همین طور باید دقت کنید که نور یکی از الزامات هر میز کاری است. مانند آن چه در تصویر می بینید.

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند. و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

[/vc_column_text]

[/vc_column]
[/vc_row]

 

               برای مشاهده بیشتر و تهیه انواع میز تحریر های زیبا و خلاقانه کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید