دراور و میز آرایش

ایده های جالب برای خرید میزآرایش در اتاق های مختلف!

خرید میزآرایش برای اتاق خواب های کوچک

امروزه فضای خانه ها، آپارتمانی و کوچک شده اند در این بین فضا برای بسیاری از اشیا در فضای خانه کم می آید. یکی از مهم ترین اجزای یک اتاق خواب میز آرایش است که به دلیل کمبود فضا حذف می شود. در این مقاله چند ایده را معرفی می کنیم تا بتوانید در اتاق خواب های کوچک و دارای فضای محدود، میز آرایش خود را به زیبایی قرار دهید. پس تا انتها با ما همراه باشید تا ایده های جذاب بگیرید.

۱.گوشه های اتاق خواب را از دست ندهید.

در بعضی اتاق خواب ها فضاهایی معمولا کنار در یا شاید پنجره ها وجود دارد،‌که به اندازه میزی کوچک خواهد بود. خب چه فرصتی بهتر از این؟ برای خرید میزآرایش این گوشه در نظر بگیرید و از این فضا استفاده کنید.

۲.یک شکاف از اتاق را پر کنید.

گاهی ممکن است فضای کوچکی بین دو دیوار در اتاق خواب شما ایجاد شده باشد. شما می توانید با یک انتخاب و سفارش هوشمندانه این فضا را پر کنید و با خرید میزآرایش دکوری بسیار شیک و زیبا داشته باشید.

۳. از سقف شیب دار بهره ببرید.

بعضی اتاق ها دارای سقف شیب دار هستند. خب ما معمولا هنگام استفاده از میز آرایش نشسته هستیم. پس چه اشکالی دارد اگر قسمت میز آرایش سقف کوتاه تری داشته باشد؟

البته در نظر بگیرید که باید فضای کافی برای قرار دادن آینه میز آرایش بر روی دیوار را داشته باشید. همین طور به نور آن ناحیه دقت کنید تا هنگام استفاده از میز راحت باشید.

۴. یک تیر و دو نشان

بعضی اتاق خواب ها فضای خیلی کمی دارند و ممکن است در اطراف تخت خود فضای کافی برای میز کنار تخت نداشته باشید. در این صورت ترکیب میز آرایش و پاتختی ایده خوبی به نظر می رسد.

سعی کنید میزی با ارتفاع مناسب انتخاب کنید تا هم به راحتی پشت آن نشسته و از میز استفاده کنید. همین طور بتوانید اشیا ضروری خود را روی میز قرار دهید و از آن به عنوان میز کنار تخت استفاده کنید. به تصویر توجه کنید که چگونه هوشمندانه لوازم را کنار هم گذاشته و ترکیبی شیک و کاربردی ساخته است.

۵.میزی ساده انتخاب کنید.

در فضاهای کوچک استفاده از اشیای مدرن و ساده روشی بسیار هوشمندانه و شیک است تا بتوانید در عین زیبایی بیش ترین استفاده را از فضای در دسترس خود داشته باشید. مثلا در این تصویر می بینید که میز آرایش کشوهایی تاشو دارد تا زمانی که استفاده نمی شوند جمع شوند و ساده و جمع و جور باشند.

 

همین طور می توانید ایده های دیگری را در تصاویر زیر ببینید و از نقاط مختلف اتاق خواب خود برای خرید میزآرایش بیش ترین بهره را ببرید.

میز آرایشی با آینه بزرگ

 

چمدان قدیمی به عنوان میز آرایش

 

فضایی بین کشو ها

 

فضای پایین تخت به جای مبلمان اتاق

 

میزی چند منظوره و خلاقانه

 

 

خوش بختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع میز آرایش زیبا و خلاقانه بر روی این لینک کلیک کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید