کتابخانه

خرید کتابخانه های خاص! از کجا پیدا کنم؟

خرید انواع کتابخانه های جذاب

هر خانه شیک و زیبایی به خرید کتابخانه ای زیبا نیاز دارد تا علاوه بر زیبایی ظاهری، زیبایی باطنی خانه نیز تکمیل شود. اما گاهی پیش می آید که فضای خانه کوچک است و نیاز داریم تا به روش های غیر کلاسیک عمل کنیم و کتاب های خود را در خانه جا دهیم. بنابر این به ایده های خلاقانه رو می آوریم و کتابخانه های متفاوتی را مورد استفاده قرار می دهیم. برای دیدن چند ایده جذاب و خلاقانه با ما همراه باشید.

 

درگاه مخفی

اگر در یک فضا هم نیاز به در داریم و هم فضایی برای قرار دادن کتاب ها می خواهیم،‌ چرا هر دوی این کاربرد ها را ترکیب نکنیم؟ می توانید یکی از قفسه های کتابخانه را به صورت متحرک قرار دهید تا مانند یک در عمل کند. حالا صاحب قفسه هایی هستید که در نیز هستند.

می توانید هر دو طرف این در را تبدیل به کتابخانه کنید تا تعداد کتاب بیش تری را در آن جای دهید. مثلا در این زیرزمین می بینید که قفسه ها طوری در کنار شومینه تعبیه شده اند که متوجه در بودن آن ها نمی شویم.

درگاه مخفی

قفسه های چرخان

نمونه دیگر قفسه های چرخان است. شما می توانید در هر دو طرف این قطعات قفسه های کتاب را تعبیه کنید و یا در یک سو اشیای تزيينی و در سوی دیگر کتاب ها را قرار دهید و بعد هر زمان که دوست داشتید یک سمت از قفسه را در معرض دید قرار دهید. در بعضی دکوراسیون ها نیز این کار را برای تلویزیون می کنند. شما نیز می توانید یک سمت این قطعات را تلویزیون قرار دهید و سوی دیگر را کتابخانه.

حتی می توانید قفسه را در حالت باز قرار دهید تا نور رد و بدل شود.

 

 

کتابخانه هیرادکالا

واگن کتاب

می توانید یک واگن قدیمی را تعمیر و مرتب کنید و چندین کتاب را در آن جای دهید. این واگن می تواند متحرک نیز باشد و به هر جای خانه با خود ببرید. این نوع خرید کتابخانه می تواند وسیله ای جذاب برای کودکان نیز باشد و آن ها با حرکت دادن این واگن بازی کنند و به کتاب خوانی نیز علاقه مند شوند.

 

 

 

 

این نوع از انواع جالب کتابخانه می تواند اشکال مختلفی نیز داشته باشد و در جاهای مختلف خانه قرار بگیرد. مثلا می توانیم قفسه ای را گوشه اتاق خواب قرار دهیم تا مطالعه به شکل همیشگی در خانه و اتاق خواب در جریان باشد.

یا می توان برای خرید کتابخانه متحرک و کوچکی را گوشه آشپز خانه در نظر بگیریم تا همیشه در حین انجام کار های خانه، مطالعه را فراموش نکنیم.

 

کتابخانه لایه ای

در این نوع کتابخانه،‌ قفسه ها می توانند به شکل کشویی جلوی یک دیگر قرار بگیرند و برای یافتن هر کدام از کتاب ها قفسه ای را کنار بکشید تا به قفسه های قبلی دست پیدا کنید. این روش، روشی بسیار خوب و کاربردی است برای افرادی که فضای کم اما کتاب های بسیاری دارند. از طرفی با این روش می توانید بعضی از کتاب هایتان را مخفی کنید تا در معرض دید نباشند.

 

 

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و خرید انواع مدل های کتابخانه کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید