کودک و نوجوان

خرید هوشمندانه سرویس خواب کودک

متریال به کار رفته در ساخت

برای اینکه سرویس خواب کودک را ساخته و طراحی کنند. باید توجه داشته باشند که در گوشه های تخت و سایر وسایل لبه های نوک تیز و پایه دار قرار ندهند. تا کودکان به هنگام برخورد با آن صدمه ببینند.در طراحی تمام وسایلی که برای کودکان ساخته می شود. باید دقت کرد که امنیت کودکان در آن در نظر گرفته شود. یکی دیگر از نکاتی که باید بسیار مد نظر قرار گرفته شود توجه به احتیاجات کودک در رده‌های سنی مختلف است.

سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب کودک

تاثیر رنگ ها در اتاق کودک و نوجوان

 بهتر است در اتاق کودک خود از رنگ های شاد بیشتر استفاده کنید تا باعث شوید اتاق کودک شما شادتر و دلباز تر و جذاب تر به نظر برسد و به علت تأثیر مستقیم این رنگها در روحیه فرزندتان سعی کنید از روانشناسی رنگها در به کار بردن آنها در اتاق کودک استفاده کنید.برای طراحی سرویس خواب اتاق کودک می توانید از اشکال کارتونی و رنگ های فانتزی استفاده کنید و یا اینکه از تخت خواب های تک رنگ و ساده استفاده کنید و در عوض برای کاغذ دیواری پرده ها و فرش از تم های کارتونی استفاده کنید.

سرویس خواب نوجوان

نظم دهی به اتاق کودک با حضور کمد ها و دراور ها

سعی کنید توجه کنید که سرویس خواب انتخابی شما کمد و کشو به اندازه کافی داشته باشد.و همچنین کمد ها دارای طبقه بندی ها و نظم دهی برای وسایلی که قرار است .در آن قرار بدهید را داشته باشد که شما بتوانید وسایل مختلف بازی یا مدرسه کودک خود را به صورت منظم در طبقات مختلف قرار دهید.

سرویس خواب کودک

استفاده از فرش مناسب

بعد از اینکه برای اتاق خواب کودک خود سرویس مناسب را انتخاب کردید. نوبت به خرید و انتخاب فرش می رسد. هنگام خرید فرش به این نکته دقت کنید. که فرش دارای کیفیت بالایی باشد و همچنین نرم و لطیف باشد. و رنگ آن به گونه ای باشد که با سرویس خوابی که خریداری کرده اید همخوانی داشته باشد.

سرویس خواب نوجوان

وسایل جانبی

با توجه به افزایش تقاضا برای دکوراسیون اتاق خواب کودک طراحی های مختلفی برای سرویس خواب های کودک انجام شده است .که در بعضی از آنها تخت خواب به همراه میز تحریر و آینه و دراور است. که در کنار سرویس خواب ارائه می شود. هنگامی که سرویس خواب کودکی که برای اتاق خواب فرزند تان تهیه می‌کنید تمام وسایل کناری مورد نیاز را به صورت هماهنگ طراحی کرده باشد کار شما برای چیدمان بسیار آسان تر است و فقط خرید فرش و پرده باقی خواهد ماند.

سرویس خواب نوجوان

طول عمر و کیفیت

بیشتر بچه ها بازیگوش هستند و  وسایل و لوازم که برای آنها خریداری می شود زیاد در دست آنها امن نیستند و برخورد مناسبی با وسایل خود ندارند. پس بهتر است وقتی که سرویس خواب را برای کودکان خود تهیه می کنید مطمئن باشید که کیفیت بالایی دارد تا به راحتی خراب نشود و هزینه ای که میکنید هدر نرود.

سرویس خواب نوجوان

دکوراسیون داخلی هیراد این افتخار را دارد در زمینه طراحی و تولید انواع سرویس خواب کودک و نوجوان، مشاور و همراه شما عزیزان باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر، کارشناسان بخش فنی هیراد با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

[maxbutton id=”1″ ]

همچنین ببینید: کاغذ دیواری اتاق کودک، آغاز خلاقیت!

دیدگاهتان را بنویسید