سرویس خواب کلاسیک

سرویس خواب کلاسیک ، بهترین مبلمان اتاق خواب

سرویس خواب کلاسیک

 یکی از مهمترین اتاق های خانه، اتاق خواب و مکان استراحت و جایگاه سرویس خواب است .که یک سوم طول عمر هر فرد در آن سپری می شود. این فضا دارای استانداردهای خاصی برای طراحی میباشد .که از اهمیت زیادی برخوردار اســت. شــاید به دلیل اینکه اتاق خواب، مانند سایر اتاقها در معرض دید نیست، این تصور پیش آید که مبلمان آن در درجه اول اهمیت قرار ندارد، حال آنکه به دلیل تأثیری که این فضا در آسایش و آرامش افراد خانه دارد, بســیار مهم بوده و باید برای دکوراســیون و مبلمان آن اهمیت ویژهای قائل شد. دکوراسیون کلاسیک نمادی از عظمت و قدرت را در فضای مد نظر شما حاکم می‌کند.

این روزها بسیاری از افراد به سمت دکوراسیون مدرن روی آورده‌اند، اما هستند کسانی که هنوز تعصب خاصی نسبت به دکوراسیون کلاسیک دارند. این امر به این خاطر است. که دکوراسیون کلاسیک نمادی از عظمت و قدرت را در فضای مد نظر شما حاکم می‌کند. حتی اگر سادگی، با مدل جدید سرویس خواب کلاسیک در فضا حاکم باشد، قدرت سرویس خواب کلاسیک در فضای داخلی اتاق‌خواب شما مشهود و هویدا است.

جابجایی

نکتــه بعدی که بایــد در بارۀ مبلمان خــواب در نظر گرفت. میزان جابه جایی آن در مدت زمان اســتفاده از آن سرویس خواب است. در حمل و نقل زیاد سرویس خوابهای کلاسیک، به دلیل طراحی بسیار پیچیده و ظریــف آنها، این احتمال وجود دارد که دچار آســیب و شکســتگی غیر قابل جبران شــوند. ولی ســرویس خوابهای مدرن به علت طراحی ساده و کلی که دارند. در مقابل جابه جایی های زیاد ایمن ترند.می‌توان گفت سبک کلاسیک همان دکوراسیون سنتی است .که این روزها رنگ و بوی عصر معاصر را هم به خود گرفته است. ما ایرانی‌ها در فضایی رشد کرده‌ایم. که سرشار از المان‌های سنتی بوده است به همین خاطر بهره گرفتن از سبک کلاسیک ما را بار دیگر به آرامش کودکی‌مان بازمی‌گرداند.سبک کلاسیک هیچ چیدمان غیرمنتظره‌ای را برای شما به همراه ندارد؛ یعنی شما از قبل می‌دانید که جای هر کالا در کجای اتاق خواب شما است.

سرویس خواب سلطنتی

سرویس خواب های سلطنتی در خانه های ما ایرانی ها همیشه به عنوان یکی از فاکتورهایی بوده است. که زیبایی منزل را خیلی بیشتر می کند و طرح و رنگ های جذابی که سرویس های خواب سلطنتی دارند. برای جهیزیه زوج های جوان می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. البته بیشتر افراد به علت هزینه بالایی که این نوع سرویس خواب ها نسبت به سایر مدل ها دارد. از خرید آن صرف نظر می کند. اما باید بدانند که اگر هزینه بالایی پرداخت می‌کنند در اول این نوع تخت خواب ها کیفیت بالایی دارد و مدت زمان بیشتری برای آنها استفاده خواهد کرد.

تخت خواب های سلطنتی معمولا از موادی مثل برنج، برنز، چوب مقاوم فلز و mdf تهیه می شود. این نوع سرویس خواب ها در رنگ های مختلفی از جمله سفید، قهوه ای و طلایی ساخته می شود. که در سرویس کلی در کنار تخت خواب میز پاتختی و ست آرایش هم قرار می گیرد. معمولاً کمد هایی که در سرویس خواب سلطنتی و کلاسیک وجود دارد. کشو های زیادی دارد که می‌توانید وسایل کوچک و مختلف خود را در آن نگهداری کنید.

هیرادکالا این افتخار را دارد در زمینه طراحی و تولید انواع مدل های سرویس خواب کلاسیک، مشاور و همراه شما عزیزان باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر، کارشناسان بخش فنی هیرادکالا با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید