کابینت

دو رنگی مدل جدید طراحی کابینت آشپزخانه

خانه دارها دوست ندارند یک آشپزخانه تکراری و خسته کننده داشته باشند. آشپزخانه هایی با طرح های جالب و گیرا در مقایسه با آشپزخانه های ساده و یکدست، برای مدت طولانی تری توجه فرد خانه دار را به خود جلب می کند.یکی از راه هایی که طراحان می توانند به آشپزخانه طرح و رنگ ببخشند، این است که کابینت بالا از کابینت پایین رنگ متفاوتی داشته باشد.

استفاده از رنگ های غیرمعمول

چه سبک خانه تان مدرن باشد، چه روستایی یا سنتی، در هر صورت آشپزخانه دو رنگ می تواند جلوه خاصی به خانه تان ببخشد. این سبک زمانی زیباتر است که از رنگ های متفاوت و غیر معمول استفاده کنید، مانند کابینت های آبی رنگ در پایین و کابینت های چوبی در بالا. بنابراین در عین ساده بودن فضا می توانید رنگ مورد علاقه تان را به کار ببرید. بنابراین هم به سبک خانه تان پایبند هستید و هم پس از سال ها از رنگ آشپزخانه تان خسته نمی شوید.

رنگ های روشن

یکی از سبک های جالب طراحی آشپزخانه این است که برای کابینت پایین از رنگ تیره و برای هر چیزی که در قسمت بالا قرار دارد از رنگ های روشن استفاده کرد.

رنگ های سیاه و سفید همیشه در کنار هم کلاسیک هستند. این رنگ ها می تواند به آشپزخانه  جلوه زیبایی بدهند. از آنجایی که مشکی رنگ مورد علاقه بسیاری است بنابراین می توانید سایر لوازم آشپزخانه را نیز به رنگ مشکی تهیه کنید.

درهای آلومینیومی و شیشه محو

استفاده از لوازم مختلف می تواند طراحی آشپزخانه را دوگانه کند. سالهاست که در آشپزخانه های امروز از درهای آلومینیومی استفاده می شود. در این آشپزخانه ها در قاب های آلومینیومی شیشه های محو قرار داده شده و در کابینت های بالایی یک رنگ روشن پدید می آورند که در کنار کابینت های چوبی پایین زیبا خواهد شد.

ادغام یک رنگ دیگر

راه دیگر این است که برای برخی از جاها رنگ متفاوتی به کار ببرید. در این صورت می توانید بدون زیاده روی از یک رنگ دیگر، تنها برخی از آن ها را از رنگ دیگری انتخاب کنید. تمام کابینت های قرار گرفته روی زمین (کف و کابینت های بلند) را از رنگ اصلی انتخاب کنید. سپس کابینت های بالایی که به کف وصل نیستند، را به رنگی دیگری رنگ کنید.

رنگ های متضاد و مدرن

در آشپزخانه های اروپایی از این سبک  استفاده می شود. در این آشپزخانه با رنگ متضاد کابینت های بالایی با رنگ تیره تجربه جالبی را پدید می آورند. کابینت های تیره در قسمت بالا بر روی دیوار برجسته به نظر می رسند، همچنین از کابینت های سفید استفاده شده تا با این رنگ ها هماهنگ شوند.

رنگ آمیزی مجدد

اگر برای تغییر کابینت های خانه آماده نیستید، می توانید به فروشگاه رنگ فروشی سر زده و خودتان سبک آشپزخانه را تغییر دهید.بنابراین با این روش می توانید به کابینت های خود جلوه خاصی ببخشید.

 

هیرادکالا این افتخار را دارد در زمینه طراحی و تولید انواع سبک های  آشپزخانه، مشاور و همراه شما عزیزان باشد. با کلیک بر روی دکمه زیر، کارشناسان بخش فنی هیرادکالا با شما تماس گرفته و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید