دیوارکوب

دیوار کوب، دفترکار شیک در یک روز!

دیوارپوش که گاهی به آن دیوارکوب نیز گفته می شود، متریالی است که به عنوان پوشش دیوار و گاهی نیز روی سقف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دیوار پوش سریعترین راه جهت پوشش دادن دیوارها و ایجاد نمایی شیک و زیبا در ساختمان می باشد.

از این رو با عرضه محصولات متنوع ، استفاده از این محصولات به سرعت در صنعت نوین ساختمان به امری عادی تبدیل شده. بطوری که امروزه در اکثر مراکز اداری، بیمارستان ها، سالن های ورزشی و…. می توان نمونه ای از این محصولات را مشاهده نمود.

نصب دیوارپوش بسیار سریع است به طوری که می توان یکصد متر مربع دیوارپوش را در یک روز نصب کرد.

 

انواع مدل ها 

انواع دیوارپوش ها  را می توان از لحاظ طرح و رنگ به سه قسمت عمده تقسیم بندی می گردند. که عبارتند از:

1.  PVC با شبکه تو خالی داخلی:

دیوارکوب

طرح های روکش دار pvc دارای مقاومت و پایداری بالاتری هستند. این نوع دیوارکوب ها دارای قابلیت و خصوصیاتی همچون دوام و کیفیت بالا، مقاوم در برابر آب و پوسیدگی می باشد. این دیوارکوب دارای دو نوع طرح می باشد که شامل طرح چاپی و طرح روکش داراست که طرح های روکش دار دارای مقاومت و پایداری بالاتری هستند.

2.  PVC فومیزه یا توپر:

دیوارکوب

دیوارپوش pvc توپر جایگزین خوبی به جای چوب و سنگ نماها هستند

این نمونه دیوارپوش ، خصوصیاتی همچون چگالی کم، وزن سبک، قابلیت حمل، استحکام بالا، خش پذیری و مقاومت در برابر ساییدگی و اشعه و.. را داراست که باعث شده جایگزین خوب و مناسبی به جای چوب و سنگ نماها در صنعت قرار گیرند که همانند چوب قابلیت برش دهی به قطعات دلخواه را داشته و برای نصب آن می توان از میخ یا پیچ استقاده نمود.

3.  MDF:

دیوارکوب

دیوارکوب mdf دارای مقاومت بیشتری نسبت به دیگر دیوارکوب ها می باشد.

این نوع دیوارپوشا دارای مقاومت پذیری بالایی در برابر ضربه و ساییدگی ها می باشد جنس پایه در این دیوارپوش ها از ام دی اف ساخته شده است.

نمونه ها:

دیوارکوب

دیوارپوش

دیوارکوب

دیوارپوش

دیوارکوب

دیدگاهتان را بنویسید