کردنزا و بوفه اداری, مبلمان اداری

خرید کردنزا، قهرمان گمنام اتاق ها

خرید کردنزا

خرید کردنزا

کردنزا با کاربرد های مختلف

کردنزا از جمله اشیایی است که از مدت ها قبل در خانه های اروپایی وجود داشته. این کمد به طور معمول در داخل اتاق غذاخوری جای می گرفت و برای قرار دادن دستمال،‌ کارد و چنگال و امثالهم استفاده می شد. اما در این مقاله نکته جالبی را عنوان می کنیم که کردنزا می تواند در دیگر بخش های خانه نیز قرار بگیرد و با کاربردهای دیگری استفاده شود. پس حتما با ما همراه باشید تا با خرید کردنزا از این ایده های خلاقانه استفاده کنید. حتی شاید ایده های جالب دیگری نیز به نظر شما رسید.

 

کردنزا در فضاهای باریک

این کمد ها معمولا عمق کمی دارند و برای راهروهای باریک انتخاب خوبی خواهند بود. پس اگر راهروی باریکی دارید اما نمی دانید چه چیزی برای آن مناسب است می تواند با خرید کردنزاها مشکل خود را حا کنید.

 

کردنزا

کمدی چند کاربره

می توانید این مدل کمد را در جای خود یعنی همان اتاق ناهارخوری قرار دهید اما با این تفاوت که استفاده دیگری از آن داشته باشید. مثلا مانند تصویر به عنوان یک کتابخانه کوچک نیز از آن استفاده کنید.

 

کردنزا

 

 می توانید با خرید کردنزا از آن به عنوان کمد وسایل کودکان استفاده کنید. از انجا که کودکان وسایل بسیار زیادی دارند، برای برطرف کردن اتاق هایشان می توانید از کردنزا استفاده کنید.

 

کردنزا

 

یا مثلا به عنوان یک انباری مخفی در راهروی شما قرار بگیرد تا شلوغی های اتاق را در خود جای دهد، همینطور به راه روی شما جذابیت خاصی می دهد و می توانید وسایل های تزئینی در آن قرار دهید.

 

کردنزا

 

حتی می توانید تلویزیون را بر روی آن قرار دهید. شما در عین حال با خرید کردنزای جادار ،‌ صاحب یک میز تلویزیون شیک و جذاب نیز می شوید.

 

کردنزا

 

اگر این کمد را در اتاق خواب خود قرار دهید، مکان بسیار جذابی برای جمع آوری لباس های خود فراهم کرده اید. می توانید تمام لباس های اضافی خود را در یک کردنزای جادار قرار دهید.

 

کردنزا

 

از سوی دیگر با خرید کردنزای کوچک تر می توانید آن را کنار تخت خود قرار دهید و به عنوان یک پاتختی زیبا از آن استفاده کنید و روی آن آباژور یا تلفن همراه و… خود را قرار دهید

 

کردنزا

 

فضای کافی برای قرار دادن کردنزا و در عین حال یک بار زیبا ندارید؟‌ چرا هر دو را ترکیب نمی کنید؟ می توانید به زیبایی یک کردنزای جذاب را تبدیل به یک میز بار کنید.

 

کردنزا

 

استفاده در یک جای خاص !

حتی اگر مکان قرار گرفتن کردنزا را به خوبی تعبیه کنید می توانید از آن به عنوان روشویی نیز استفاده کنید. البته به نظر می رسد برای چنین روشویی و کردنزایی باید یک نمونه خاص و شیک سفارش دهید تا علاوه بر کمد های پایینی، شیر آب نیز بر روی آن تعبیه شود.

 

کردنزا

کردنزا

 

گزینه دیگر شما این است که از با خرید کردنزا از آن به عنوان جداکننده اتاق نشیمن و ناهارخوری خود استفاده کنید. همان طور که در تصویر می بینید می شود با چیدمان جذاب مبلمان و این مدل میز به دو فضای مجزا دسترسی پیدا کرد و می توانید وسیله هایی که مربوط به اتاق نشیمنتان هست را در میز قرار دهید.

 

کردنزا

 

می توانید اثری هنری را بالای این کمد قرار دهید و بعد اشیای تزیینی شیکی بر روی کمد اضافه کنید. با این روش اثر هنری شما مثلا یک قاب عکس یا یک نقاشی مدرن بیش از پیش به چشم می آید و زیبایی بیش تری خواهد داشت. پس برای اینکه تصاویر مختلفی را ببینید از ایده خرید کردنزا استفاده کرده اند.

 

کردنزا

کردنزا

کردنزا

کردنزا

کردنزا

کردنزا

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای مشاهده و تهیه انواع کردنزا های زیبا و خلاقانه  اینجا کلیک کنید تا بهترین گزینه خود را انتخاب کنید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید