اتاق خواب, پاتختی, دکوراسیون منزل

خرید پاتختی ،اتاق خواب خودتو با پاتختی شیک تر کن !

پاتختی

چگونه پاتختی مناسب خود را انتخاب کنیم؟

 

یکی از مهم ترین اجزای یک اتاق پاتختی است. آسان ترین راه این است که هنگام خرید سرویس تخت خواب خرید پاتختی ست با آن را نیز انجام دهیم. اما این روش گاهی اوقات زیادی معمولی و کسل کننده به نظر می رسد. از طرفی ممکن است که منزل و اتاق خواب شما فضای کافی برای این سرویس تخت خواب را نداشته باشد. در این مقاله سعی می کنیم چند ایده برای میز کنار تخت شما به دست بدهیم تا بتوانید انتخاب راحت تر و مناسب تری داشته باشید. علاوه بر آن فضایی شیک و زیبا در اتاق خود خلق کنید. پس توصیه ما حتما این است که تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

طرحی جذاب برای میز پاتختی

 

 

تصویر اول یک ترکیب زیبا را نشان می دهد در یک سمت میزی داریم که به زیبایی با کاور پوشانده شده و در سمت دیگر نیز میز کوتاهی به عنوان پاتختی قرار داده شده است.

این تصویر یک میز کوچک،‌ رنگ شده و ساده را نشان می دهد که به خوبی بین دیوار و تخت جا گرفته است. این میز حتی می تواند به عنوان میز آرایش نیز مورد استفاده قرار بگیرد. فقط در این صورت باید موقع خرید پاتختی  توجه داشته باشید که ارتفاع میز هم به عنوان پاتختی و هم به عنوان میز آرایش ارتفاع مناسبی داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استفاده از وسایل دیگر به جای میز کنار تخت

اما این مورد که بسیار خلاقانه و زیباست: نه تنها می تواند به عنوان پله تخت استفاده شود بلکه می تواند پاتختی بسیار خوب و زیبایی نیز باشد.

 

 

 

چیزی ساده تر و زیبا تر از این نمی توان در نظر گرفت. می توان از یک تنه درخت که به خوبی اصلاح شده اما همچنان ساده و طبیعی است به عنوان پاتختی استفاده کرد.

 

حتی لازم نیست خرج زیادی برای خرید پاتختی بکنید. در این تصویر می بینید که از دو چمدان قدیمی رنگ شده به عنوان پاتختی استفاده شده است. اتفاقا این شکل دیزاین نیز بسیار جذاب و در عین حال ارزان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایده ای برای اتاق های بزرگ                                                                           در این اتاق نسبتا بزرگ دو میز کنار تخت جای رفته اند. یکی یک میز تاشو کوچک و دیگری یک میز کشودار است. در واقع می توان از میز برای دو کاربرد استفاده کرد. یعنی هم دراوری زیبا و جادار داشته باشیم و هم میز کنار تخت البته بدون خرید پاتختی !!

 

جدیدا میز های تاشو موارد پر طرفداری هستند چرا که هم فضای کمی می گیرند و هم بسیار شیک و مدرن هستند.

 

 

ایده های سرشار از جذابیت

نمونه دیگری از میز کشودار کوچک را در این تصویر می بینید که علاوه بر روی میز می توانید از کشوهای جادار آن نیز استفاده بهینه داشته باشید.

 

 

همین طور این میز ها می توانند در طرح و اندازه های مختلف باشند. یا مثلا دارای طراحی خاصی باشند. به طور مثال در این تصویر قسمت بالایی میز باز می شود و مورد استفاده قرار می گیرد ایده ای جذاب برای خرید پاتختی .

 

نوع دیگری از این محصول

 

این دسته جالب از پاتختی ها به صورت پله دار هستند که می توانید از پله ها نیز استفاده کنید و وسایل بیشتری بر روی آن ها قرار دهید. اندازه این شکل پاتختی ها نیز متفاوت است. این میز های کوچک می توانند انتخابی عالی برای اتاق خواب های کوچک باشند.

 

 

 

 

 

 

خوشبختانه امروزه مهندسان دکوراسیون داخلی روز به روز به تنوع کاری خود می افزایند و تمامی نکات مهم در کیفیت و استاندارد بودن فضای داخلی را در نظر می گیرند. گروه صنعتی هیرادکالا سال ها است که در زمینه تولید انواع محصولات چوبی از تخت خواب گرفته تا صندلی و مبلمان اداری و… بسیار دقیق عمل کرده و با استفاده از نیرو های متخصص به صورت کاملا حرفه ای محصولات با کیفیت و استاندارد خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

برای مشاهده و تهیه انواع پاتختی های متنوع و با کیفیت بر روی اینجا کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید